Zmęczenie po powrocie do domu

Zmęczenie po powrocie do domu

Postprzez Beatkp Pn, 31.10.2022 06:34

Dziewczyny, czy Wy też tak macie, że wracacie z pracy i jesteście tak zmęczone i wyprute z energii, że jedyne na co macie ochotę to odmóżdżajace filmiki na yt? Niemal każdy wieczór tak spędzam i mnie to frustruje, nie mam nawet ochoty czytać, ani ogarniać czegokolwiek, po prostu padam. Jak sobie radzicie z taki stanami?
Beatkp
 
Posty: 240
Dołączył(a): Cz, 18.02.2021 06:54

Re: Zmęczenie po powrocie do domu

Postprzez rumme Pn, 31.10.2022 07:59

Tak, miałam tak dzień w dzień, kiedy pracowałam, robiąc kreatywną pracę w open space, przy radiu włączonym non stop i w takiej sobie atmosferze. Wracałam tak wypruta z sił i przebodźcowana, że nie wystarczało mi zwojów w mózgu nawet na ukrytą prawdę
Zmieniłam pracę na zdalną, kupiłam najwygodniejsze krzesło świata, siedzę sobie w ciszy i dresie i, choć pracy de facto mam znacznie więcej i pracuję znacznie bardziej intensywnie, to po tej pracy mam jeszcze siłę na życie, chodzę na siłkę, na dwa kursy językowe i jeden kurs niejęzykowy, działam w internecie i śpię 8-9 godzin dziennie Zapisałam się ostatnio na trening ems w Krakowie https://www.intime.pl/ Na stronie jest opisane na czym trening polega.
Tak że z mojego doświadczenia, to nie sam rodzaj pracy, a tryb jej wykonywania i całe otoczenie, tak wpływa na samopoczucie
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 292
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Zmęczenie po powrocie do domu

Postprzez welfareheals Śr, 06.03.2024 12:40

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Ogólne