HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 01.04.2012 14:00

Podobno nie ważne jak mężczyzna zaczyna, ale jak kończy. Albercia twierdzi, że skończyłeś za szybko, Piotrze. Nie mogłeś jeszcze trochę wytrzymać, aby trysnąć intelygencjom..? :D
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Mzimu N, 01.04.2012 15:15

GrejSowa napisał(a):allelujowo zrobiło w Halynce!!!


hujowo?
...lecz ludzi dobrej woli jest więcej

Mzimu
 
Posty: 5220
Dołączył(a): Wt, 31.08.2010 11:14

Re: HYDE PARK

Postprzez Piotr Sila N, 01.04.2012 16:31

GrejSowa napisał(a):Podobno nie ważne jak mężczyzna zaczyna, ale jak kończy. Albercia twierdzi, że skończyłeś za szybko, Piotrze. Nie mogłeś jeszcze trochę wytrzymać, aby trysnąć intelygencjom..? :D


oj, nie chciałem, ale domyśliłem się już w połowie tekstu. :D
Avatar użytkownika
Piotr Sila
 
Posty: 2837
Dołączył(a): Pt, 08.12.2006 14:20
Lokalizacja: Dublin

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner N, 01.04.2012 17:00

a ja wczesniej ........ :D czekalam na puente,chyba dobrze napisalam ...brawo Sowus ,
Piotrze pozdrawiam :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 01.04.2012 17:02

kuuuurczę, ale jesteście, muszę przenieść prima aprilis na inny dzień :)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner N, 01.04.2012 17:10

pomysl swietny ......... :D :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez Piotr Sila N, 01.04.2012 18:15

Rfechner napisał(a):Piotrze pozdrawiam :D


wzajemnie Renato :)
Avatar użytkownika
Piotr Sila
 
Posty: 2837
Dołączył(a): Pt, 08.12.2006 14:20
Lokalizacja: Dublin

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 01.04.2012 18:27

Miałam nadzieję, że kolorowe fotki, które wkleiła Ita (dorbaldie Las Palmas w Halynce, Ituś!), skutecznie odwrócą uwagę i uśpią czujność, ale nieee...zatem nie pozostaje mi nic innego, jak odbić sowie w dniu innym :) W życiu Alberci nie powiem, w którym!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi N, 01.04.2012 19:54

Wiesz Sowa - w jakiejś części to żal, że to tylko świetny żart

Ita dzięki za przedświąteczny nastrój
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Rychu N, 01.04.2012 20:46

GrejSowa napisał(a):Ale się pięknie i allelujowo zrobiło w Halynce!!!

No, to z tej radości podzielę się z Druhnami ważną informacją, dotyczącą przyszłości forum, bo nie mogę już dłużej wytrzymać. Mam ją z pewnego źródła, o czym nie muszę chyba mówić. Otóż w celu uporządkowania sytuacji na forum, przestrzegania regulaminu i przeciwdziałania trollingowi, prawdopodobnie jeszcze w kwietniu zostanie uruchomione nowe forum, nad którym prace trwają od końca zeszłego roku. To ma być jakieś super hiper narzędzie na miarę 21-go wieku wg najnowszych światowych trendów. Na nowe forum zostaną przeniesione tematy archiwalne i bieżące. Te drugie jednak dopiero po wnikliwej selekcji. Ponadto zostanie przywrócone archiwum forum od początku jego istnienia. Nie zostaną przeniesione konta, co oznacza, że aby stać się jego uczestnikiem trzeba będzie się ponownie zarejestrować. Proces rejestracji będzie o wiele bardziej skomplikowany i będzie wymagał podania większej ilości danych, w tym m.in. pesel (Ew. numer paszportu). Dane będą musiały być prawdziwe, ponieważ będą weryfikowane, stąd rejestracja nie będzie możliwa „od ręki”, lecz może potrwać nawet do kilku dni, a w szczególnych przypadkach nawet tygodni. Po pozytywnej weryfikacji danych otrzyma się link, który trzeba będzie aktywować. Bez logowania się na forum nie będzie możliwe jego przeglądanie. Jedna osoba będzie mogła mieć maksymalnie jedno konto. Nie będzie możliwości podszycia się pod kogolwiek w celu założenia kolejnego konta, ponieważ system będzie nas rozpoznawał po odciskach palców zostawianych na klawiaturze komputera. W przypadku użycia rękawiczek system nas będzie „wywalał”. Dodatkowo, system będzie automatycznie uruchamiał kamerę, jeśli w taką będzie wyposażony nasz komputer. W przypadku użycia kominiarki system również będzie nas „wywalał”. Funkcja dopisywania się w korespondencji zostanie przywrócona. Ponadto odpowiedzi KJ mają być w kolorze niebieskim. Forumowicze, czyli osoby pozytywnie zweryfikowane przez administrację, będą miały pewien zakres uprawnień administratora oraz dyżury moderatorskie. Nie będzie funkcji „niewidzialny na forum”. Wszyscy będą widzieli wszystkich. Więcej nie mogę powiedzieć, bo nie będzie niespodzianki. Po długich latach nudy, jest szansa, że znowu się będzie działo.


bomba! na pewno każdy dał się nabrać
Rychu
 
Posty: 203
Dołączył(a): Pt, 11.11.2011 16:48

Re: HYDE PARK

Postprzez An-dora N, 01.04.2012 22:20

hihihiii...
no jak bum cydydy, do tych bialych rekawiczek to jak nic Sowie uwierzylam!!
Taka latwowierna jestem! ;)
U&U
W razie gdyby co to zycze Wam juz dzis pogodnych Swiat Wielkanocnych, Wesolego Jajka no i Wogle!
Na wszelki wypadek, no bo jak moj pesel (ew. numer paszportu) sie komus nie spodoba? O odciskach palcow wole nie myslec, czlowiek ma te swoja przeszlosc, co ne? 8)

A palmy piekne.
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Cz, 05.04.2012 12:52

Dzień wielkoczwartkowy!
Ja już oddalam się świętować, więc życzę wszystkim dobrej Wielkanocy! Niech wszystko, co piękne i głebokie w tych świętach nas nie ominie!
Bronka w białej bluzce:)


Obrazek

P. S. Nie mogę sobie darować słowa o poprawności politycznej. Coraz częściej ludzie w moim otoczeniu (wierzący i niewierzący) oburzają się, że z okazji świąt chrześcijańskich dostają chrześcijańskie życzenia. No coż! Jakby wyznawcy Gwiezdnych wojen życzyli mi, aby moc była ze mną, to choć mogę mieć marne zdanie o tejże mocy, to przecież to są miłe życzenia dobrego, co nie? Poprawność niech obowiązuje w obie strony - więc kto ma teraz po prostu parę dni wolnego, temu pokój, a kto ma Wielkanoc, temu alleluja:)
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez gocha Cz, 05.04.2012 23:13

Tzw. poprawnosc polityczna mocno mnie wnerwia. Podejrzewam, ze wymyslili ja fundamentalisci roznych masci, zastepujac nia tolerancje. W Stanach to juz jest doprowadzone do absurdu, bo np. jak wysylamy firmowe imienne kartki na Boze Narodzenie i Nowy Rok, to nic innego nie mozna wyslac, tylko "Happy Holidays", nawet jak swietnie wiadomo, ze czlowiek wlasnie Boze Narodzenie i Nowy Rok swietuje. Rozumialabym, jakby sie to wysylalo do calej firmy, ale indywidualnie? Moja kolezanka z pracy, Chinka z pochodzenia, wysyla do wszystkich zyczenia na chinski nowy rok i wszyscy uwazaja, ze to mile. Cale szczescie, ze ludzi w firmie mam normalnych. Rodzinnie swietujemy tradycyjne chrzescijanskie swieta, choc przynajmniej polowa rodziny niewierzaca, a mamy tez w rodzinie muzulmanow. Dzielimy sie oplatkiem w Wigilie i swieconka w Wielkanoc, i nikomu nie przychodzi do glowy wyskakiwanie z "poprawnoscia polityczna". Na Wigilii mamy zazwyczaj pare zaprzyjaznionych Zydow (tez sie dziela oplatkiem), do ktorych my z kolei chodzimy na Hanukkah, czytamy tradycyjne zydowskie teksty i spiewamy przy zapalaniu swiec.

Wiec Wesolego Alleluja wszystkim!
(i w cholere z poprawnoscia polityczna).
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Re: HYDE PARK

Postprzez arturw Pt, 06.04.2012 00:47

Radosnych Świąt... Wszystkim ;)
Avatar użytkownika
arturw
 
Posty: 803
Dołączył(a): N, 27.02.2005 23:13
Lokalizacja: Wawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pt, 06.04.2012 03:00

A ja wychodzac z pewnego przydroznego podkarpackiego kosciolka, w ubiegle wakacje to bylo, spojrzalam do gory i pomyslalam, ze chcialabym wkleic to okno z krzyzem w HalYnce na Wielkanoc. No to wklejam. I tez sie oddalam ale zeby od razu swietowac to nieeeee....

Obrazek

PS Kosciolek byl piekny, z XVII wieku, jakos sie tak uchowal przy tej drodze bez uszczerbku. I mlody ksiadz do nas wyszedl i powiedzial zeby nie ganic dzieci bo one tak sie glosno raduja ku chwale Pana, hihi..., pozniej chyba troche zalowal, ze tak wyskoczyl z tym komentarzem jako Hobbitu z konopii...
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Pt, 06.04.2012 10:18

Giovanni Bellini. Wenecja.
Obrazek
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner Pt, 06.04.2012 11:06

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

WESOLYCH ŚWIAT :D :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez placunio Pt, 06.04.2012 12:07

Druhnom z bliska i z daleka, z Placuniowa macham,
dziękuję za wszystkie dary w postaci zdjęć, /każde dokładnie oglądam/ i proszę o ... następne,
Dobrych i Radosneych Świąt życzę
Obrazek
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: HYDE PARK

Postprzez gocha Pt, 06.04.2012 15:24

A propos okna z krzyzem, to jeszcze jedno. Tym razem w Arizonie, w miasteczku Sedona. Nowoczesny kosciolek przylepiony do zbocza czerwonego wzgorza, krzyz okienny widoczny z daleka.

Obrazek
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pt, 06.04.2012 19:51

Dobry wieczór w Wielki Piątek

ale po kolei...

Andorciu, te ludzie to som, jak pragnę Alberci, we wszystko uwierzom. Nawet im rękawiczki (jakie białe???), odciski palców, kamera i kominiarka nie przeszkadzajom. Jak coś, to reklamacji po odejściu od bramy nie uwzględnia się, hihi.

W kwestii poprawności politycznej - trochę mnie śmieszy, jak niektórzy za wszelką cenę starają się być poprawni politycznie. Niech sowie w Bożonarodzeniowych piosenkach (o kolędach to już nawet nie wspominam) w miejsce "Christmas" wstawią "Holidays": "All I want for holidays is you", "I'll be home for holidays", "Rocking around the holidays tree", "White Holidays", jak się tak boją "Christmas" jak diabeł święconej wody. Jeśli ktoś nie uznaje Świąt Chrześcijańskich, do czego ma pełne prawo, to niech w ogóle nie nazywa tego Świętami, tylko niech sobie życzy Szczęśliwego Długiego Weekendu, albo Szczęśliwych Wolnych Od Pracy Dni, czy czegoś w tym rodzaju. W cholerę z poprawnością polityczną. U mnie w pracy kartki zawsze są z tradycyjnymi nazwami Świąt, zarówno do klientów krajowych, jak i zagranicznych. Jak są jakieś inne święta kościelne, to zawiadamiamy naszych klientów zagranicznych, że w tym dniu firma będzie nieczynna, dokładnie informując co i jak, a nie że jakiś tajemniczy holiday będzie.

Emciu, Druhna nie uwierzy, ale w czasie ostatnich wakacji też zrobiłam zdjęcie okna z krzyżem w kościółku, w Krynicy Morskiej i od razu wiedziałam kiedy i gdzie je wkleję. Nie jest to kościółek tak stary, jak ten Druhenny, bo został wybudowany tuż przed II wojną światową. Jest to kościół pod wezwaniem NMP Gwiazdy Morza i jest prowadzony przez kapucynów. Jako ciekawostkę podam, że kościół znajduje się przy ul. Teleexpresu 4 i jest to bodaj jedyna ulica na świecie imienia programu telewizyjnego :) No, chyba, że o czymś nie wiem, to niech Emcia powie, czy w Redwood City jest np. ABC NEWS AVENUE lub GOOD MORNING AMERICA ROAD, hihi..

Obrazek

Gocha, co za widok za tym oknem!!! W takim kościółku na pewno udałoby mi się wymodlić u Najwyższego pozbycie się lęku wysokości...

No, i teraz do rzeczy...niestety, ja akuratnie nie mam wełny do życzeń mądrych, głębokich i pięknych. Inspirację zaczerpnęłam z fragmentu postu Broni, więc powiem krótko: niech Noc będzie z Wami. Wielka Noc.

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne