HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 10.10.2010 13:40

Teremi, właśnie o to chodzi, że ten spam tez ma w adresie małe "m", może mylisz z tym, co się wyświetla jako nazwa nadawcy, bo wyświetla się faktycznie duże "M", ale czym innym jest cały adres mejlowy, także z tym, co jest po tzw. małpie, a czym innym nazwa nadawcy, np. to, co jest tylko przed tzw. małpą. Jak otrzymuję mejle od róznych osób, to nie wyświetla mi sie caly adres, tylko nazwa, np. teremi. Niech się Druhna dobrze przyjrzy i sprawdzi CAŁY adres. Wyswietla mi się duże "M", to fakt, ale adres mejlowy jest prawidlowy, czyli z małą literką "m". Dlatego mnie to zmyliło. Specjalnie jeszcze sprawdziłam w archiwum mejle, które na pewno spamem nie były, i też w pełnym adresie jest małe "m", ale wyświetla się w nazwie duża litera "M", a to był normalny list, bez żadnego spamu. Moja skrzynka dlatego nie zakwalifikowala tego listu z linkiem jako spam, bo adres nadawcy był poprawny, tylko zawartość inna niż zwykle :) Zatem jeśli przyjdzie ponownie taki mejl, a nazwa wyświetla się prawidłowo, jak w mejlach, które nie są spamem, to jak mam wiedzieć nie otwierając czy to spam, czy nie? Dlatego otworzyłam, ale jak następnym razem zobaczę tylko dziwnego linka, to oczywiście gołąb trafi od razu do kosza.

Eve, dziękuję bardzo! Muszę przyznać, że bardzo lubię wszystko z sowimi motywami, rozczulają mnie. Wisiorek ze złotą sową też mam, tyle że większy, taki frędzlowaty, piękny, dostałam od Kangurzycy! Echo, poduszkę sowią też mam, dostałam od Emci! Niedługo łatwiej mi będzie powiedzieć, czego sowiego nie mam :)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi N, 10.10.2010 18:41

no tos mnie wystraszyła. Ja i tak mam "talent" do wkopywania się w komputerowe problemy (a Misiek daleko niestety :lol: )
tak dokładnie to się nie przyglądałam - dziś dostałam takie e maile na dwa adresy i nie jest to po raz pierwszy niestety - mam nadzieję, że ostatni
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Eve Pn, 11.10.2010 19:34

No no no Sowa! Kolezanka nic nie mowi...a tu...plyty sie juz nagrywa!!
Autografik mozna? :wink:

Obrazek
'Nordic art is dangerous,it compresses all its power inside'
Avatar użytkownika
Eve
 
Posty: 1273
Dołączył(a): Wt, 21.06.2005 09:56
Lokalizacja: z daleka

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pn, 11.10.2010 20:59

a to efekty oglądania telewizji

„Adagio Cantabile”

Był dzień i była noc
Był świt i znowu zmrok
Była jesień za oknem i wiatr
Powiedz wietrze kto mi ją skradł
I dlaczego już, już jej nie ma tu
I dlaczego znów jestem sam

Był dzień i była noc
Był świt i znowu zmrok
Szukaj wietrze bo jej tu już nie ma
Został tylko banalny schemat
Jej ostatni list a w nim kilka słów
Że już nigdy nie wróci tu

Za rok pewnego dnia
Gdy wiatr za oknem grał
Ktoś zapukał do moich drzwi
Otworzyłem znalazłem list
To był od niej list, że mnie kocha wciąż
I że wrócić chce do mnie znów

Oj wietrze dobry wietrze
Znalazłeś moje dziewczę
Ale po coś po świecie tak szalał
I dlaczegoś ją wietrze odnalazł
Skoro ja już inną dziewczynę mam
(Wojciech Korda+"Niebiesko-Czarni")
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Mzimu Pn, 11.10.2010 21:06

oglądałam :)
ajlawju Wojtka! Od zawsze. Świetnie sie trzyma i zapowiada nowa płytę, super!
...i tylko Ady żal :(
...lecz ludzi dobrej woli jest więcej

Mzimu
 
Posty: 5220
Dołączył(a): Wt, 31.08.2010 11:14

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pn, 11.10.2010 22:52

Cze Drunhy! Co slychac u Druhen w golebnikach? Bo u mnie dorbaldie nudy, nic sie nie dzieje. Kiedys to sie dostawalo fajne spamy, a tera klodka, skobelek i trzeba czekac na prawdziwe golebie...

Ale ja nie o tym. Wpadam z jesienna picturenka. Takie tam mglisto-smutnawe nastroje.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Ale ja chcialam wlasciwie jeszcze o czyms innym. Uffff....Druhny pewnie nie pamietaja, ale w ubieglym roku "nasza" prastara farma dyniowa zamknela swoje podwoje. Nie wytrzymala konkurencji, globalnej produkcji dyni, itp, itd. W tym roku postanowilismy bojkotowac dynie, chyba..., chyba ze znajdziemy sobowtora tej pierwszej. Bardzo watpliwe. A tu zdziwko! Trafila nam sie bowiem najprawdziwsza z prawdziwych farma! Dowody nizej.

Prawdziwie pierdyknieta stodola. Daruje ja naszej Sowusi zeby miala gdzie hoookac w jesienne wieczory.
Obrazek

Kukurydza juz dojrzala. Hobbitu sprawdzaly.
Obrazek

TerA ten no...KONKURS!
Obrazek
No oczywiscie, ze karety dla Alberci! A Druhny myslaly, ze co? Zwykle dynie?! Taaaaa.....CZARY, CZARY!

Bardzo zdziwione te, no....beeeeee..., beeeeee, dobre znajome Druhny Sciany, hihi...No co?! Druhna sie skupi i wyobrazi sowie, ze one wyskoczyly z butelek ktore wyrzucil byl ocean, phi.
Obrazek

I sloneczniki jak malowane. Ech...
Obrazek

Dobrego. Druhny sie trzymaja czystej, zywej jesieni! BUM! A nawet PUK!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Wt, 12.10.2010 06:09

Na mgliste-smutnawe-jesienne nastroje polecam Druhnom oraz Panstwu

Warszawski Festiwal Filmowy

U & U
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 12.10.2010 23:17

Taaak te filmy zdecydowanie wcelowaly w denno-jesienne nastroje, hihi...
Bo co my tu maMY: wscieklosc i lincz, destrukcja rodziny, zachwianie systemu wiary i wartosci, niekonczaca sie opowiesc o smierci, walka o przetrwanie, rodzice na oczach dzieci zostaja zastrzeleni przez czlonkow bojowki paramilitarnej, przezyli 101 dni terroru w niewoli i ciaglym strachu o zycie, itd, itd.
Druhny filmowki ze stolicy nie dadzO sie filmowej jesieni! Dlaczego festiwale filmowe nie lubia romatIcznych komedii? Pyta naiwnie Albercia.

PS Jeden film z tej warszawskiej listy festiwalowej mam w organizerze, bo i u nas graja i dorbaldie sie go bo-je.
PS Zalegla sprawa kota. Otoz Itus, Jimmy to chlopak jak sie patrzy, ale jego orientacja sexualna jest mi blizej nieznana. I tak jest dobrze. Dyskretnie.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Śr, 13.10.2010 08:47

No tak, tak. W weekend 4 filmy widzieliśmy. Myślałam, że mnie T. ukatrupi (zwłaszcza za taki film w sobotę o 9 rano!!!), a jeszcze wieczorem był Koniec Warlikowskiego. I to już był komplet@Shirley.
Emciu, który film masz w organizerze?
/a na nowy adres też maile nie dochodzą?/
Za mgliste zdjęcia jak zawsze dziękuję. Inspirujące (kolor ściany w sypialni hihihihi).
Czytam nową Tuszyńską Oskarżona Wiera Gran. I jak zawsze się zachwycam (autorką). Bo niestety nie światem.
To macham depresyjnie. Słońce za oknem i piękna jesień w pełni. Chociaż tyle.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 13.10.2010 16:45

Cze, dalej jesienno-nostalgicznie choc slonecznie, a nawet upalnie.

Maszmunku, moj film to "Never let me go" Pana Romanka na podstawie powiesci Kazuo Ishiguro. POKUTA na wielka skale a w jednej z glownych rol nasza ulubiona, hihihi Keira Knightley! W Polsce to bedzie zaraz sprawdze...Eeeee...tak banalnie "Nie opuszczaj mnie"

(A ile bylo tych golebi? Bo ja dostalam tylko dwa ale takie byly niezobowiazujace do odpowiedzi, hihi...auuuuc! No to nic czekam na cos masywniejszego.)
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Śr, 13.10.2010 18:53

jak to niezobowiązujące? protestuję
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez duska38 Pt, 15.10.2010 21:44

Chciałabym powiedzieć HELLO ! ... Ale czy to wypada? Po takim czasie ... ? No w każdym razie ... WITAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO :))) mimo jesiennej aury :) Dusiek
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Re: HYDE PARK

Postprzez duska38 Pt, 15.10.2010 22:00

... i chciałam jeszcze dodać ... że fajnie, że po tak długim czasie wsie Druhenki w NAJLEPSIEJSZYM zdrowiu i ... stanie ducha zastałam :) Wogóle to tak na marginesie ... czytam sobie "stroniczkami" w tył ... i cieszy mnie TO, że TU niewiele się zmieniło .... :)
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 16.10.2010 16:35

Duśka o coś się tak numerycznie rozrosła?
witaj po niebycie i napisz coś więcej jak Ci się bez Kredensu żyło
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez placunio Pt, 22.10.2010 22:09

HP - mam pytanie -
czy jak jednego dnia rozpadły się trzy szuflady w kredensie, to coś oznacza??":)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 23.10.2010 10:44

mam nadzieję, że to wszystkie HP-ówki wychodzą z ukrycia i z tych szuflad
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. So, 23.10.2010 16:15

Hihi...Placuniu, ja uwazam, ze KTO/COkolwiek siedzialo w szufladach nie moglo sie w nich pomiescic. Wniosek wiec na przyszlosc: powiekszyc szuflady! Powiekszyc przestrzen zyciowO!

Duska, rozgaszczaj sie bez krepacji! Kazdemu sie zdarzaja dluzsze lub krotsze przerwy w zyciorysie halYnkowym. Takie zycie.

A u mnie za oknem CUDNA, ponura, zasnuta mgla i jesiennym smutkiem jesien. BOOOOO....BOOOOO....
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Wt, 26.10.2010 18:25

Dostałam dzisiaj taki mejl:

W tym roku Październik ma 5 piątków, 5 sobót i 5 niedziel. Zdarza się to raz
na 823 lata. Jest on uważany za miesiąc worków na pieniądze.
Prześlij ten e-mail do 8 dobrych osób, a pieniądze zaczną się pojawiać.
Na podstawie chińskiego feng shui. Kto zatrzyma to doświadczenie, nie
doświadczy tego.


Zazwyczaj takie mejle od razu wrzucam gdzie trza, ale kurna nie w takim przypadku! Zwłaszcza, że następny taki mejl otrzymam dopiero w 2833 roku. Pomyślałam sowie, że co ja będę słać tylko 8 mejli, jak mogę zamieścić w HP, gdzie mam wysokom klikajność. Jak szaleć to szaleć, a co! Mam nadzieję, że to się liczy...?

No, to całkiem spokojnie idę sowie pohukać do mojej własnej hamerykańskiej stodoły dostanej od Emci i szczekam na kasiorkę, czego i Druhnom życzę.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Ola B. Wt, 26.10.2010 19:15

No nie!!

Sowuś jak dobrze, że ja tu dziś zajrzałam:) bo takie "szczęście" to i u nas się przyda :D

Ściskam wszystkie Druhny, a Ciebie w dzióbek całuje :*
Avatar użytkownika
Ola B.
 
Posty: 1816
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:43
Lokalizacja: Kutno

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 27.10.2010 18:01

Oleńko, oddzióbkowywuję, a Małej Księżniczce stópki całuję!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron