HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez Magnolia N, 22.08.2010 11:12

:evil:
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: HYDE PARK

Postprzez echo. N, 22.08.2010 11:25

amc napisał(a):Czaczkes, Sowa spotkamy sie na Flamenco?
no bo Magnolii to nie pytam :wink:


na mnie, w każdym razie, nie licz!
przyjdę na Lament, gdyż taki mam stan wewnętrzny i przesłuchanie
Avatar użytkownika
echo.
 
Posty: 1452
Dołączył(a): Pn, 03.07.2006 23:29

Re: HYDE PARK

Postprzez amc N, 22.08.2010 11:38

i echo chcesz być człowiekiem z żelaza a nawet marmuru i się nie ugniesz i nie przyjdziesz? :evil:
no zatem do Lamentu. (kiss)
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi N, 22.08.2010 12:32

Sowa a co to ten "router"?

a te bolidy - to się nie da tam w środku posiedzieć i poszaleć? TVN Warszawa podaje na pasku, że wczorajszy teren szaleństw ogrodzony, bo wielkie sprzątanie - coś tam tak naśmieciła
Miśkowi dzięki - profilaktycznie sprawdzę przycisk
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. N, 22.08.2010 20:03

Niedzielny, znad placka ze sliwkami i zielonej herbaty.

Sowus znaczi si na Dziadka lecialy bolidy vel meteory?! Znaczi si cud pod krzyzem?! A u nas w Nju Jork Tajmsie nic nie pisali...Nowoczesny hamerykanski reportaz siada dorbaldie. Wolnosc w Hameryce, hihi..., sure ze jest. Tylko lepiej o nia nie pytac nielegalnych emigrantow w Arizonie, gejow w CA zmagajacych sie z banem ich zwiazkow zwanych malzenstwami, czy wyznawcow islamu ktorzy chca wybudowac meczet na "ground zero" czili miejscu gdzie istnialy kiedys Twin Towers. W tym miateczku z ktorego zdjecia wkleilam zaskoczyly mnie wszedobylskie przepisy, to co na zdjeciach to tylko ich niewielka porcja...Nie wiem czy ludzie rzeczywiscie zachowywali sie bezczelnie i calkiem zagluszali wspolkientow rozmowami przez telefon komorkowy po czym ich puszczone luzem dzieci rozlewaly cole na pluszaki w sklepie z zabawkami??? Czy moze inicjatorzy owych przepisow chca ubiec tego typu wykroczenia? Mnie to troche przygnebialo i odstraszalo od luznego wloczenia sie bo balam sie, ze jakis nowych zakaz na nas wyskoczy zza wegla ala Kangurzyca zza krzka z jagodkami. Autocenzura mi sie kurnaola niechacy wlaczla! I juz nie wiedzialam czy na ten przyklad glosna rozmowa w sklepie z koczeladkami jest jeszcze OK, czy lody mozna jesc chodzac czy trzeba grzecznie usiasc przy stoliku?
I tak jeszcze na marginesie piketowania, to od jakiegos roku mijam przyuliczna pikiete. Na poczatku byla jedna plansza z maczkowym napisem, ktory trudno rozszyfrowac z samochodu. Ile razy przejezdzam obok to planszy przybywa, podejrzewam nawet ze jest to pikieta okupacyjna, bo zdaje mi sie ze ktos pod nia od czasu do czasu zamieszkuje. Zawsze sie spiesze gdy tamtedy jade zeby zdazyc na to lub owo, ale chyba kiedys sie zatrzymam i sprawdze na wlasne oczodoly jak ona sie ma do wolnosci.

Obrazek

Teremi w sprawie styropianu to chodzilo mi glownie o jakis zarys przyszlego projektu, mam nadzieje, ze sie na niego zlapie, chcialam sie bowiem pochwalic wprawa w wycinaniu literek ze styropianu za pomoca specjalnego przyrzadu z drucikiem ktory po rozgrzaniu sie topi styropian. Urzedzenia wprawdzie nie mam przy sobie bo literki ostatnio wycinalam w szkole podstawowej ale umiejetnosci mi zostaly. Ewentualnie moze byc lozko okupacyjne, odpoczynek po wakacjach zawsze mile widziany, hihi...

Dobrego Druhny Krzyzowki!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 24.08.2010 19:30

"The Black Balloon", uklony dla kina australijskiego tym razem. Nie jest to nowy film, z roku 2008, ale do nas dotal dopiero teraz. I bardzo dobrze i bardzo sie ciesze, ze obejrzalam go razem z W. Film ktory 12-to latek przyzwyczajony do Ironmanow i lubujacy sie w "Step up 3D" (taki tam film o pasji do tanca) oglada z autentycznym zaciekawieniem. Juz drugi dzien rozmawiamy o tym filmie. Kwestie bynajmnej nie latwe...pytania typu "dlaczego tacy ludzie jak Charlie zyja?" "Czy Down Syndrome to jest to samo co autyzm?" No i nieszczesne podsumowanie..."ja chyba nie bede mial dzieci". Tak, to szarpiacy film...Toni Colletle rewelacyjna!

Obrazek

MACH Druhny MACH!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez echo. Wt, 24.08.2010 20:15

TAK, TO FANTASTYCZNY FILM, niedawno go oglądałam i nie powiem, potrząsa trochę...
Avatar użytkownika
echo.
 
Posty: 1452
Dołączył(a): Pn, 03.07.2006 23:29

Re: HYDE PARK

Postprzez czaczkes Wt, 24.08.2010 20:46

Bardzo dobry film. Zryczałam się na nim jak bóbr.
Tylko jedno mi nie pasowało - że on taki mało autystyczny był. Objawy jakie zagrał aktor nie były specyficzne dla autyzmu. Bardziej przypominały takie zwykłe upośledzenie umysłowe.
Avatar użytkownika
czaczkes
 
Posty: 837
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 24.08.2010 23:03

Usmiecham sie Czaczkes ze zrozumieniem, chociaz nie chodzi mi o Charliego, nie znam bowiem sprawy od podszewki. Ogladalam jednak niedawno inny film "Kids are All Right", pani Cholodenko, fajna lokalna komedia kalifornijska i Mia Wasikowski czyli Alicja z Krainy Czarow gra cudnie, ze juz o Annette Bening i Julianne Moore nie wspomne. Ale kurna od strony ogrodniczej film rozlozony na dwie lopatki, dorbaldie nie warto oszczedzac na konsultacjach!

Kids Are All Right, zajawka
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez czaczkes Śr, 25.08.2010 17:01

Jasne, że akurat to miało niewielkie znaczenie w tym filmie. Chodziło o uczucia tego drugiego. Dlatego tak ryczałam :) Ale naprawdę... dawno aż tak...
Avatar użytkownika
czaczkes
 
Posty: 837
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:50
Lokalizacja: Tarnów

Re: HYDE PARK

Postprzez gocha Pt, 27.08.2010 21:24

Macham do wszystkich. Wrzucam dwa zdjecia z dedykacjami.

Jedno dla Teremi (miasteczko Evanston, IL):

Obrazek

a drugie dla wiadomo kogo (Owl's Cafe w Kamloops, British Columbia, Kanada - wiekszosc sow przywieziona przez klientow z eskapad przeroznych i podarowana wlascicielom - bardzo sympatycznej parze w wieku ponad srednim, ktorzy przygotowuja jedzonko i kawe sami; piwo niestety z puszki):

Obrazek

P.S. Ostatnio duzo wiecej czasu spedzam czytujac bloga synowej i syna - aktualnie z Muru Chinskiego - wiec wybaczcie. Obiecuje troche zdjec z Arizony i gorek kanadyjskich - jak juz je uporzadkuje.
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 28.08.2010 11:55

Gocha dzięki do kwadratu - za zdjęcie i za to, że znalazłaś chwilę i wpadłaś do Kredensu
(piwo z puszki też da się wypić - zależy z kim się pije)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 29.08.2010 11:16

Kurna, napisałam tasiemkę, ale przy wklejaniu okazało się, że przekroczyłam czas zalogowania, no i poleciała w kosmos, bo nie zapisałam. Na razie odchodzę, bo mam Lost Post Syndrome, w skrócie LPS. Wrócę, jak mi przejdzie.

Tymczasem informuję, że ruszył kolejny Festiwal Singera. W najbliższą sobotę i niedzielę Jarmark na Próżnej. Będzie się działo!

http://www.festiwalsingera.pl/
Ostatnio edytowano N, 29.08.2010 18:30 przez GrejSowa, łącznie edytowano 1 raz
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi N, 29.08.2010 11:25

to ja lecę w kosmos szukać Sowiej tasiemki - jak znajdę to wrócę, czyli może to trochę potrwać, bo Kosmos ogromnym jest
a poza tym to zablokowałam sobie 2/3 programów no i komputer za chwilę udaje się do salonu odnowy
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez echo. N, 29.08.2010 16:23

Obrazek
ale się wynurz niebawem, bo przyjdę i zrobię Ci HUUU HUUU z echem
Avatar użytkownika
echo.
 
Posty: 1452
Dołączył(a): Pn, 03.07.2006 23:29

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 29.08.2010 17:18

toż się wynurzam, ale echa się nie boję :)

No więc tak. Czaczkes ma pamiętać, że jutro i pojutrze ostatnie flamenca. Magnolia twierdzi, że jest jeszcze 4-go września przed Och-em. No, może, ale zupełnie sowie tego nie wyobrażam. Bo niby gdzie, na schodach...?

Teremi - co to jest ten "router", to ja tylko umiem własnymi, sowimi słowami opisać :) A jak wygoglowałam, to się wystraszyłam. Ważne, żeby Druhna mogła tu pisać. Trochę się zmartwiłam, co Druhna pisze o tych 2/3 programów. Miejmy nadzieję, że ten program, który uruchamia Kredens jest ok, a kompuś po powrocie ze spa będzie jak nowy!

Emciu - śniło mi się dzisiaj, że dostałam od Druhny esemesa. Wyświetliło mi się to, co Druhna ma w adresie emaliowym przed "@". Dziwne, że nie Emcia, tylko właśnie tak. No, jak to w snach. Stąd wiedziałam, że to od Druhny. A w tym esemesie prawie nic nie było, kilka jakichś znaczków, jakby Druhna się dopiero wprawiała w esemesach i nacisnęła "wyślij do Sowy" dużo za wcześnie, hihi. Ale i tak się ucieszyłam jak ta gupia sowa!!! Aż po obudzeniu zajrzałam do komórki, a tu nic :(
I niech Druhna koniecznie "obczai", jak mówi młodzież, tę pikietę, bo mnie też ciekawi. A jak Druhna nie ma czasu, to może chociaż jakaś dobra fotka, to sowie sama poczytam co i jak.
Ja na pewno nie będę pikietować na okoliczność odchodzenia lata. Lato mi się dało nieźle w kość w tym roku i niech idzie w cholerę. Babie lato może być, i w ogóle jesień. Ale lato to już nie. Filmy wpisuję do organizera. A Druhna niech sowie do organizera wpisze to: http://www.kopernik.org.pl/
Oczywiście z J. i W.

Gocha - dzięki za Owl's Cafe. Po naszemu to będzie SOWIARNIA@Misiek. Oczywiście otwieram na starość. Razem ze sklepem z latawcami. Jedno drugiemu nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Kolekcję sów, które dostałam od Druhen, mam już dość pokaźnom, więc o wystrój Sowiarni się nie martwię.

Dobrego tygodnia, Druhny!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pn, 30.08.2010 12:11

Sonia, zostałaś nadwornom archiwistkom akuku? Gratuluję pomysłu!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja Pn, 30.08.2010 18:27

GrejSowa napisał(a):Sonia, zostałaś nadwornom archiwistkom akuku? Gratuluję pomysłu!


szczeliłas kulom w płot. To napisałam ja-JZWWs (Jak Zawsze Wszystkiemu Winna sonia)

ps. uwazaj, bo Twoja wypowiedz moge uznac za czepianie się i nawarzysz, a moze nawet naważysz sobie piwa :twisted:
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: HYDE PARK

Postprzez kibic Pn, 30.08.2010 18:37

a Druhna Jacunia uwielbia jak sie ja wyrzuca oknem drzwiami kominem a i tak wlezie tylko po to zeby siac ferment forumowy - takie chore hobby MarLepperkoAndzeliJacusia
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Re: HYDE PARK

Postprzez kibic Pn, 30.08.2010 18:40

nie rzucaj wlasnymi fekaliami w tym temacie Ty potworze internetowy :lol:
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne