HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 03.03.2010 22:42

a dlaczego?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBJA Śr, 03.03.2010 22:48

tzn ja te obrazki odbieram jako podśmiechujkę z naszych stereotypów i dlatego, w tym kontekście, umieszczenie napisu ""Katyń'' jest zgrzytem dość przykrym, takie mam odczucie
Tyle dróg budują a nie ma gdzie pójść. Jan H.
Avatar użytkownika
ZENOBJA
 
Posty: 3493
Dołączył(a): Cz, 15.10.2009 21:46

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 03.03.2010 22:54

ale to nie jest druga wersja, Zenia, to jest to samo, a "inaczej" dotyczyło formatu, bo Bronia nie zmniejszyła, i jej obcięło.

Co do reszty się nie wypowiadam. Taką już dawno tu na forumie zasadę przyjęłam i się jej trzymam jak Albercia rury. Zachowuję to dla siebie oraz na nocne Polaków rozmowy w cztery oczodoły.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBJA Śr, 03.03.2010 23:04

...moze obcielo, moze nie obcielo, moze specjalne, moze nie specjalnie, moze to samo choc nie sądzę.....ale jednak Katynia nie ma

jakby tak sie zastanowic, to pierwsza mapka jest co najmniej malo zabawna, druga ...przykro, oj przykro

o jakiej reszcie mówisz?
Tyle dróg budują a nie ma gdzie pójść. Jan H.
Avatar użytkownika
ZENOBJA
 
Posty: 3493
Dołączył(a): Cz, 15.10.2009 21:46

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBJA Śr, 03.03.2010 23:15

jesli nie mam racji i pier...nicze jak stara kornacka...nie gniewajcie sie, nie chodzi mi o zadyme
Tyle dróg budują a nie ma gdzie pójść. Jan H.
Avatar użytkownika
ZENOBJA
 
Posty: 3493
Dołączył(a): Cz, 15.10.2009 21:46

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 03.03.2010 23:18

Zenia, zapisz sowie oba pliki na pulpit i porównaj formaty. Jak się chce coś obciąć, to się to robi wcześniej, przed wklejeniem. Ile tu osób na forumie narzekało, że im fotki obcina? Bo wklejajom za duże, zapominajom zmniejszyć. Bronia by ocenzurowywała swojego posta? A w życiu Alberci!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBJA Śr, 03.03.2010 23:23

Sowuś, a puść Ty sie już od tej Broni, o Tobie tera gadamy, w sensie o mapce którOM Ty wkleilas, czy Ciebie nic tam nie zgrzyta Kobito? dla ulatwienia dodam ze o ''Katyn'' mnie sie najwiencyj idzie, choc nie tylko.
Tyle dróg budują a nie ma gdzie pójść. Jan H.
Avatar użytkownika
ZENOBJA
 
Posty: 3493
Dołączył(a): Cz, 15.10.2009 21:46

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 03.03.2010 23:30

Wysoka seksmisjo, przysięgam, żem jedynie zauważyła, że fotka Broni formata nie trzymie, tom jom wzięła i przycięła na miarę HalYnki, coby Turek też ujrzał światło dzienne, a także zarówno i nocne, bo w przeciwnem razie uznałabym, że Bronia jest rasistkom i z Turkamy nie trzymie. Kebab's rights!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Śr, 03.03.2010 23:30

Obie wersje to ta sama mapka, rzeczywiście mi ucięło!
Stereotypy w gruncie rzeczy są przykre, ale Zenia, chyba o to chodzi w tej mapce, żeby popatrzeć na siebie z boku. Uważasz, że autor i my, wklejające, obrażamy pamięć zamordowanych? Pamiętasz może dziadka, z którym kiedyś spędziłam kilka godzin w autobusie? Jest taki stereotyp, że Rosjanin to morderca Polaków, bezduszny zaborca i pijak, nie oszukujmy się.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBJA Śr, 03.03.2010 23:32

poddaję sie. w sensie nie mam sily.


ps a na kebaby bym uwazala.
Ostatnio edytowano Śr, 03.03.2010 23:36 przez ZENOBJA, łącznie edytowano 1 raz
Tyle dróg budują a nie ma gdzie pójść. Jan H.
Avatar użytkownika
ZENOBJA
 
Posty: 3493
Dołączył(a): Cz, 15.10.2009 21:46

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Śr, 03.03.2010 23:36

Zenia, nic nie palnelas. Przestan przepraszac, prosic o wybaczenie, odszczekiwac itp. Bo zle i nieswojo sie z tym czuje. Co zlego to ja! Znajac forum (taki stereotyp, a co!), obawialam sie Twojej odpowiedzi. Tak ze, Zenia, dziekuje, ze pozwolilas mi byc wolna i szczera, i ze po tym nie wyszlam na polaka przez male ‘p’. Bo na moje pokretna logike, jesli ktos podejmuje zyciowa decyzje o odlocie na drugi koniec swiata, z biletem w jedna strone, do kraju, ktory zna tylko z notki w encyklopedii, gdzie nikogo nie ma, nie zna... itd., itp., to musial miec jakies powody, cos mu musialo nie lezec. A kazdy ma prawo do szukania swojego szczescia. Koniec refleksji, za ktore tez dziekuje. Zenia, serdecznosci od Kangurow.

A teraz lece porzadzic gasnica. Ahoj!
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 03.03.2010 23:48

Zenia, jak uważać na kebaby?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBJA Śr, 03.03.2010 23:54

Sowuś, a bo to wiadomo z czegój one ?
Tyle dróg budują a nie ma gdzie pójść. Jan H.
Avatar użytkownika
ZENOBJA
 
Posty: 3493
Dołączył(a): Cz, 15.10.2009 21:46

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 03.03.2010 23:59

Zenia, jakby człowiek wiedział, z czego jest to, co je, to by nic nie jadł i umarł z głodu.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Cz, 04.03.2010 12:07

A w ogóle to mapka ma tytuł "Jak Polacy widzą Europę?".
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Cz, 04.03.2010 19:52

W rewanzu. "Jak Amerykanie widza swiat."

Obrazek

Zamyslilam sie. Ostatnio w moim zyciu jakos sypnelo sytuacjami w ktorych sporo bylo sadow, opinii, stereotypow o ludziach z roznych stron swiata. Wszystko takie wyrywkowe jednak i niepoukladane, zdecydowanie na wiersznke gdzies-kiedys a nie na przyzwoitego troczka...No wiec zostawiam temat w zawieszeniu.

Sowus, hihi, Ty snobko! Canal+ masz?! WOW! Na zywo bedziesz nadawac z Oskarow?! Serio?
"Nie pytajmy co/kto wyciagnlo Druhne Sciane z szuflady wczoraj ale zastanowmy sie jak ja wyciagnac jutro." Albercia.

PS Niech Druhny reka Alberci broni przed ogladaniem "District9". Scianu, Druhna chyba tego filmu WOGOLE nie widziala! Przeciez tego by zadna przyzwoita wegetarianka nie zniosla! Hoobbitu domagajO sie cat food. Poszly precz!
Wiec Bronia byc moze rzeczywiscie sie starzejesz, hihi..., bo ja tez tak mam, ze glownie wybieram te filmy ktore z jakis wzgledow mnie sama interesuja. Za duzo filmow za malo czasu...Czili zycie. W okresie oskarowym robie ma sie rozumiec wyjatek! Znaczi si snobuje sie na Druhne filmowke@Sowus, hihi...

Dobrego HalYnko i okolYce.

PS#9 MarysiuES prosiMY o zdjecia z urlopiku!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Cz, 04.03.2010 22:42

Dobre, Emcia! A wkleić "Świat według Sowy?" Hihi...A co tam, idę na całość - wkleić "Jak Sowa widzi forum?"

A pewnie, że mam Canal+! W kablu mam, bo mamy wszystko u jednego operatora, to mi wyszedł canal prawie za darmochę. To by trzeba gupim być jak Albercia, zeby nie brać, co ne? Mnie się podoba, że na tyle rzeczy (TV, internet, telefon stacjonarny, komórki) przychodzi tylko jeden rachunek. Ja już ich nawet pytałam, czy mogę u nich mieć też "wodę, światło, gaz" i wszystko, co się da. Może wtedy i ta woda wyszłaby mi za darmo, bo droga jak cholera. A wszystkiemu podobno winien kibel, więc chyba trzeba będzie wymienić na taki nowoczesny, europejski z trzema przyciskami do wyboru na siku, małą kupkę i dużą kupę, bo teraz to jest jeden duży przycisk na wszystko i dorbaldie niagara za każdym razem, czy trzeba, czy nie, która jeszcze trochę i puści nas z torbamy jak nic. No, nic.

Ale wracając do Oskarów:

CANAL+ jako jedyna polska stacja telewizyjna w nocy z 7 na 8 marca 2010 o 1:45 przeprowadzi transmisję z 82. gali wręczenia Oscarów® 2010. Wcześniej, o 23:20 stacja przypomni film Kathryn Bigelow "The Hurt Locker. W pułapce wojny", który jest jednym z faworytów tegorocznej uroczystości. Ponadto, w weekend poprzedzający oscarową galę CANAL+ pokaże premierowo dwa znakomite filmy, nagrodzone statuetkami w zeszłym roku. W piątek, 5 marca o 21:00 będzie to dokument "Człowiek na linie" (Man on Wire) Jamesa Marsha (Oscar w kategorii najlepszy dokument), a w sobotę, 6 marca o 20:00 "Slumdog. Milioner z ulicy" (Slumdog Millionaire) Danny'ego Boyle'a, zdobywca 8 nagród Akademii.

http://www.canalplus.pl/film/wieczor-sp ... oscary2010

Na żywo to ja raczej sądzę, że wątpię, bo trza się do roboty wyspać. Niestety, kodowanych cyfrowych kanałów nie mogę odbierać na laptusiu. Co więcej - nagrywanie na zwykły VHS to też wyższa szkoła jazdy i manewrowania z kablamy, bo nie można takich kanałów zaprogramować w magnetowidzie. Tak się zabezpieczajom. Także marne sząse, niestety. Jak nam się uda nagrać ten skrót, to wtedy można przepuścić przez tuner, zrobić jakieś fotki i wkleić, a nawet zdygitalizować (fajne slowo, ne? ostatnio usłyszałam, to powtarzam, żeby nie było, że nowoczesna nie jestem) i mieć po prostu. A pisać nie będę, co ja musialabym zrobić i przez co przejść, żeby mieć Canal+ w laptusiu, bo dłuższa historia, zasnęłyby Druhny.

Kangurzyco, będzie jakaś dokumentacja z latania z gaśnicom? Czy nie daj Alberciu było tak, że to gaśnica rzadziła Tobom? No, to też wklejaj. Obśmiejemy się.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBJA Cz, 04.03.2010 22:52

wkleic ! 8)
Tyle dróg budują a nie ma gdzie pójść. Jan H.
Avatar użytkownika
ZENOBJA
 
Posty: 3493
Dołączył(a): Cz, 15.10.2009 21:46

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Pt, 05.03.2010 01:55

Cze i dzien dobry. Zdjec ‘Kangurzyca z gasnica’ niet, szkoda, bo sama bardzo na nie liczylam. Strazak w skali 1-10 – 4, gora 5. Do kitu z takim szkoleniem. Jak na koniec zaproponowal trening z gasnica, to wszystkie chodu do samochodow. Zostaly cztery, moze zdesperowane, nie wiem, a nie chce rozsiewac plotek. I znowu dowiedzialam sie, ze jak zobacze plomienie buchajace spod drzwi, to absolutnie mam ich nie otwierac, tych drzwi. Jesli ktos akurat za nimi jest, to wlasnie fajczy sie i nic i nikt juz mu nie pomoze. A sobie mozna zaszkodzic. A przeciez przede wszystkim trzeba miec na uwadze wlasne bezpieczenstwo. Ludzie, czy w sytuacjach ekstremalnych czlowiek ma czas i glowe do takich kalkulacji?! Szkolenie zaliczylam 20/20, ale i tak swoje wiem, panie strazaku.
Wiecie co? Przez te Wasze oskarenki to nabawie sie tikow, jak bumcy-dydy. Wczoraj padlam, przysnelam na kanapce. Ocknelam sie dobrze po drugiej, a w glowie jedna wibrujaca mysl, mysl jak dzwon: Kuuurcze, przespalam Oskary!!!
Sacze kawke, Stary nie poszedl do roboty, znaczy pracuje z chaty - siedzi przy swoim kompie i wlasnie snuje opowiesci o ptakach-darmozjadach. Bo akurat widzi je przez okno, jak wyjadaja mu j e g o jezyny (rosna u Spiewaka, a zwisaja na nasza strone). O, nie wytrzymal i polecial, zeby zerwac ostatki. Z dziobow normalnie by im wyrwal. :) No, dobrze jest, czego i Wam zycze.
Ps. MarysiuES, tez czekam na zdjecia z urlopiku.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pt, 05.03.2010 07:26

Twój strażak, Kangurzyco, to ma ode mnie w-czapę. A jakbyś wiedziała, że za tymi drzwami, spod których buchajom płomienie, jestem ja, to byś nie otworzyła? Otworzyłabyś. Co to ja Cię nie znam?! Przecież drzwi można otwierać na tysiące, jeśli nie miliony sposobów. Sama znam przynajmniej dwa. Otwierając drzwi, trzeba się za nimi schować, tak jakby nakryć drzwiami, a potem, jak już będzie po buchnięciu, tym pierwszym, to lecieć z gaśnicom. Zakładam oczywiście, że gaśnica jest na podstawowym wyposażeniu każdej Druhny i majom jom zawsze przy sowie.

Koszmarami nocnymi się nie martw. Jeszcze masz tylko dwie szanse na przespanie Oskarów, i potem luzik.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron