HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi N, 24.01.2010 10:38

Za oknem mróz, kot pod kołderką, ja "pod piecem" no i chyba zacznę oglądać z tego mrozu zapasy filmów, które leżą i czekają
a tak serio to Ściana chyba warto wrzucić tu jakieś spostrzeżenia filmowe i wyjść na powierzchnię no ile można czekać i szcze(ę)kać zębami
wierszenek brak, tasiemki w zaniku, zdjęć brak (Sowa jak tam zima w stolicy?)

ech ciepła wszystkim życzę (słońce za oknem mam ale wcale nie jest mi cieplej)
Obrazek


ufff - metodą prób i błędów udało się, czy oni muszą wciąż coś tam kombinować?
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 30.01.2010 09:13

Teremi, aż sowie zajrzałam do imidższaka i udawałam, że chcę coś wkleić do HalYnki. A tu mi wyskakuje, że bez żartów i że zostałam wytypowana! Do wyboru mam: iPhone, laptuś HP oraz 6-dniowy program SPA. Od razu wybrałam SPA! I to nie dlatego, że iPhone to za bardzo nie wiem, co to jest, a laptusia mam, tylko że odnowy mi trza jak nigdy! Fajny ten nowy imidższak. No, to dozo za 6 dni, Druhny, hihi...Cze a nawet och!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 30.01.2010 13:51

Sowa Ty to masz szczęście - ja zajrzałam i nie wiedziałam co dalej :lol:
uściski dla Miska sesyjnego
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 30.01.2010 14:55

Teremi, co dalej, to ja też nie wiem. Na wszelki wypadek nic nie wklejam, bo się boję kompromitaNcji :)

Misiek obejrzał rano AO, potem pojechał po wpis, zjadł obiad i śpi. A ja się dzisiaj postanowiłam zrelaksować. Kiedyś były takie buty Relaks, któraś Druhna pamięta?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 30.01.2010 15:17

Uwaga promoNcja! Każda Druhna, która dzisiaj się wpisze do HalYnki otrzyma w prezencie buty Relaks w swoim ulubionym kolorze! Od nas wyjdziesz zrelaksowana!

wklejam sowie buty relaks w moim ulubionym kolorze
Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba So, 30.01.2010 15:31

Cześć, czołem!
No ba! Buty Relaks to podstawa polskiej edukacji lat ...piiiiiiiiiii! Ja miałam granatowe i były nie do zdarcia, przestałam je nosić, jak już żadną siłą nie dawałam rady ich założyć, bo mi noga urosła. I nie to, żeby można było normalnie kupić większe, co to, to nie.
A, Emcia, nic się nie martw o House'a ani o Wilsona - ten ostatni po prostu dogania mistrza w metodach osiągania wyznaczonego celu...
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 30.01.2010 15:56

Sowa, czy to wcześniejsze wpisanie się liczy czy jeszcze raz trzeba?
butów relaks to ja nie miałam, ale wiem że były (ech inne pokolenie, tzn starsze) ale pamiętam za to kapcie wywrotki, co to trzeba było w nich chodzić w szkole.

Sowa to to teraz się chodzi tylko po wpis? nic nie trzeba zdawać? - dobrze się teraz studiuje

Bromba cześć - witaj zimowo
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 30.01.2010 16:04

Oczywiście, od razu wiedziałam, Bronia, że niebieskie!

Buty Relaks dla Broni! Bronia wychodzi z HalYnki zrelaksowana!
Obrazek

Teremi - tylko po wpis? Dobre, Misiek by się ucieszył, ale nie ma letko :) Jeszcze trzy egzaminy.
Wczesniejsze wpisanie sie nie liczy, TO się liczy. Jakie Druhna chce Relaksy?
A ja ze szkoły pamiętam juniorki. Koszmar na wyfroterowanej podłodze.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 30.01.2010 16:19

czarne proszę

... a już myślałam, że na tych studiach się :wink: poprawiło
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner So, 30.01.2010 16:30

a ja tez niebieskie poprosze ......... :)
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz So, 30.01.2010 16:43

ja poproszę takie błyszczące, srebrne.
Mam depresję popowrotową.
W dodatku mój laptop opanowały wirusy. I pralka się zepsuła.
To tyle w skrócie (bo piszę od brata).
Ciao Belle tak w ogóle!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 30.01.2010 17:24

Dla Teremi czarne relaksy w zestawie z łonem natury:

Obrazek

Renia, bedziesz chodzić z BroniOM na zmianę, dobra? :)

Maszmunu wrócił i od razu fochi - SREBRNE! No, luudzie, skąd ja Ci wytrzasnę kosmiczne relaksy? Jeden tylko znalazłam, może być? Cholera, nie wiem, czy na depresję pół relaksu wystarczy...

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 30.01.2010 17:29

TA DAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 31.01.2010 10:18

Och Druhny

W sprawie zaległości, to chciałam Druhnom podziękować za życzenia Świąteczne i Noworoczne oraz wszelkie dobra tu i tam. Życie mnie porwało i brak czasu jest (nie mylić z "brak akcji", co to to nie!), organizer spuchnięty jak balon. Oby jednak zdrowie tylko dopisało, to nie ma co narzekać. Życzę Druhnom wszystkiego dobrego w tym roku, żeby Druhny zdrowe były i żeby nuDNO nie było, żeby były możliwości i czas na wszystko, zwłaszcza na postanowienia noworczne. Na widok mojej lYsty Albercia wypadła z Relaksów, hihi.

Emciu, jakie nastroje pod Ochem, pytasz? Tyle wiem, co przemknę obok w drodze do i z pracy. Cieszy mnie bardzo, że powstał, że jest, że na mojej ukochanej Ochocie, i to dwa kroki od dziupli. Fajne uczucie oglądać to miejsce choćby z zewnątrz, dwa razy dziennie przez wiele tygodni i widzieć, jak się zmienia, ożywa. Super! Plany ambitniejsze niż tylko oglądanie Ocha z zewnątrz sOM, i jak wyjdOM, to na pewno się Druhny dowiedzOM.

Golden Globes nie oglądałam na żywo, bo w tym czasie spałam, hihi. Oglądałam następnego dnia skrót prawie 2,5 godzinny. Luudziee, toż u nas w Polsce nawet główna gala tyle nie trwa! A to tylko skrót był. Dlaczego się ogląda takie gale jak się nie zna filmów? Chyba głównie po to, żeby sowie oczy blichtrem nacieszyć, wielkim światem, ulubionymi aktorami i przy okazji popatrzeć jak się starzejOM i że TEŻ się starzejOM, hihi. Fajnie to określił prowadzący rozglądając się po sali w trakcie powitania i stwierdzając, że w ciągu ostatniego roku chirurdzy plastyczni odwalili kawał roboty. Więc tak sowie myślę, że takie gale sOM też i po to, żeby sprawdzić, czy odwalili kawał DOBREJ roboty, czy też może fuszerkę. No i można porównać to na tle tych gwiazd, o których przynajmniej wiadomo, że teoreticznie to nigdy nie były u chirurga plastycznego. Jak się widzi fuszerkę, Druhny, to słowa KJ "odmładzanie się jest poniżej godności kobiety", czy jakoś tak, mają szczególny wydźwięk, że aż litość bierze i chce się płakać, a nawet gwiazdę przytulić i pocieszyć, serio. Druhny rzucą okiem na linka - wszystko tu jest, krótko i na temat. I ja się pod tym podpisuję wszystkimi piórami.

http://www.nj.com/entertainment/celebri ... n_che.html

A zdjęcia przeklejam, coby ubarwić HalYnkę, żeby nie powiedzieć upstrzyć. No, w końcu gwiazdy, co ne? W takim zestawieniu to naprawdę wyzwanie odgadnąć ile każda z nich ma lat:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przy okazji, Emciu, takie pytanie - gdzieś się spotkałam z określeniem, że Jessica Lange wyglądała w swojej kreacji "matchy-matchy". Czy Druhna może mnie oświecić co to znaczy? Intuicja mi podpowiada, że to znaczy, że wyglądała jak Albercia, czy tak?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja N, 31.01.2010 10:51

A Ściana kiedy przyjdzie?
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 31.01.2010 13:40

Sonia, po długiej przerwie truDNO znowu "wejść w rolę", zapytaj KJ :)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaES N, 31.01.2010 13:42

ja siem tylko po relaksy w kolejce ustawiam oczywiscie w moim ulubionym kolorze...potem moze wpadne cos naskrybię
Avatar użytkownika
MarysiaES
 
Posty: 250
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 11:12

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaES N, 31.01.2010 13:43

GrejSowa napisał(a): po długiej przerwie truDNO znowu "wejść w rolę", zapytaj KJ :)
prawda
Avatar użytkownika
MarysiaES
 
Posty: 250
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 11:12

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 31.01.2010 13:45

Marysiu, myślałam dzisiaj o TOBIE, i jak tu nie wierzyć w telepaNtię? No, cieszę się, że Cię "widzę" :) Dawaj tasiemkę, zapotrzebowanie jest!

Bierz Relaksy Alberci jak swoje!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja N, 31.01.2010 13:50

GrejSowa napisał(a):Sonia, po długiej przerwie truDNO znowu "wejść w rolę", zapytaj KJ :)



to moze koniaczek dla kurażu. To metoda Nowickiego, podobno. 8)
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne