HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Wt, 05.01.2010 20:04

no to tak jak i ja - od początku roku niestety :lol:
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 06.01.2010 15:31

Teremi, a ja tak, u mnie od wczoraj bal na calego! Hihi...no co? Sa bale i BALE.

Maszmuniu, Almodovar zdecydowanie i absolutnie TAK. Avatar zdecydowanie nie, no chyba zeby z mlodzieza czy cos...

A tera beda zdjecia z cyklu "kazdy ma swoj kawalek cienia...tra la la..."

Obrazek

Obrazek

Obrazek

BALOWEGO tygodnia Druhny!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Śr, 06.01.2010 16:52

Niebywałe te zdjęcia Emciu! Kiedy robione? Na Uniwersytecie?
A mój szef mówi, że na Avatar MUSZĘ iść. O matko, ale on mi marudzi z tym Avatarem, myślałam chociaż, że jak Ty napiszesz, że mam iść, to może jest po co, a tak?
Nie wiem czy już tutaj pisałam, ale w ostatniej sieście MK puścił pana Tomka z tej płyty koncertowej komentując "no z wiekiem to jego głos na pewno nie łagodnieje" i muszę przyznac, że to co Pan Tomek teraz z siebie wydobywa jest delikatnie mówiąc nie do słuchania (przynajmniej w tym utworze w sieście). Albo dla osób z bardzo dużą wyobraźnią muzyczną, której mi brak.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 06.01.2010 18:15

Maszmunku, tak, to noworoczne zdjecia z campusu.

Co do Avataru to trzeba do sprawy podejsc politycznie, hihi...jak juz masz bonus w kieszeni to idz na cos lepszego, a jak nie to maszeruj na Avatar! I trzymaj sie efektow specjalnych!

PS Bronia, czy Ty polecalas film "12"? A moze MaszmunU? Widzialam, podobal mi sie. "Jak z Dostojewskiego!"

Pana Tomka jeszcze nie sluchalam...Anki K. jeszcze nie ogladalam, Gomorrah czeka The Garden czeka...No mowie BAL!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez irukandji Cz, 07.01.2010 08:51

gej sowa gdzie jesteś ???
Avatar użytkownika
irukandji
 
Posty: 133
Dołączył(a): Pt, 03.07.2009 18:38
Lokalizacja: matrix

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pt, 08.01.2010 18:14

Jeszcze w sprawie pana Tomka, to dzisiaj wchodzi u nas "Imaginarium of Dr Parnassus"....Oj bedzie sie dzialo! Rezyser Terry Gilliam "Never one to take a straight line where a crooked one will do, Mr. Gilliam plunges you into the world of “The Imaginarium” so brusquely that it takes a little time to get your bearings." Manohla Dargis NYT. W roli Dr Parnassusa Christopher Plummer. W roli diabla, (bo jak mogloby byc inaczej!) pan Tomek. Filmowy Tony to ostatnia i niedokonczona rola Heath Ledgera, wspolgraja z nim w niej Johnny Depp, Jude Law i Colin Farell.

Obrazek

Obrazek

PS Nowy Rok=Nowy Imageshack!

PS#9 Film oczywiscie musowy, hihi, jedynie Druhna Teremi, moze zamiast ogladania filmu szperac w unikatowych tekstach pod piecem!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Pt, 08.01.2010 19:33

Emciu i wyobraź, że to chyba też wchodzi dzisiaj U NAS. Ktoś mi w biurze mówił. Kto by pomyślał? Panu Tomkowi w filmie mówimy oczywiście TAK!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pt, 08.01.2010 22:08

Moze dlatego, ze zima to i poslizg mniejszy..., tak metafochowo wydedukowala Albercia, zeby nie bylo!
A tytul jaki?
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 09.01.2010 18:17

ufff odetchnęłam, że zamiast filmów to ja mogę coś innego robić, no to wklejam - trochę długie, ale dawno nic tu nie było (mam na myśli teksty, nie mówiąc już o wierszenkach - oj coś się Druhny ostatnio rozleniwiły)
Oczywiście nie pamiętam, czy już tego nie wklejałam, ale rzekomo powtórki, nawet w TV, są w modzie - tak i ja zaryzykuję (w tym roku na pewno tego wiersza nie było :lol: )

„Próba zazdrości”

Jak się panu żyje z inną?
Łatwiej, prawda? Pchnięcie wiosła
I - od brzegu! Z oczu zginął!
Szybko fala pamięć zniosła

O mnie, pływającej wyspie?
(O, nie po wodach - po niebie!)
Dusze, dusze! - siostry wyście,
Wam - miłośnicami nie być!

Jak się żyje ze z w y c z a j n ą
Żoną? Świat - bez bóstwa - lepszy?
Królową z tronu strącając
(Samemu się go wyrzekłszy),

Jak się żyje - krząta - troszczy -
Dobiera się w korcu maku?
Myto wiecznej trywialności
Jak się płaci, mój biedaku?

"Konwulsji szarpiących tętno -
Starczy! Dom wynajmę nowy."
Jak się panu żyje z jedną
Z wielu - memu wybrańcowi!

Swojskie jadło, święty spokój -
Tak? - Triumfu nie powstrzymuj! -
Tylko...jak się panu z kopią
Żyje - któryś deptał Synaj!

Jak się panu żyje z obcą,
Z tutejszą, rajsko-pierwotną?
Jowiszowej lejcy chłostą
Nigdy czoła wstyd nie dotknął?

Jak się żyje - wstaje - wiedzie -
Śpiewa w chórze rannych ptaków?
Ból sumienia - rany wiecznej -
Jak się znosi, mój biedaku?

Jak też żyje się z towarem
Rynkowym? Marże - niemałe!
Po marmurze z gór Karrary
jak się panu żyje z miałem

Gipsowym? (Wykuty w bryle
Bóg i i znów skruszony do cna!)
Jak się panu żyje z byle
Jaką - któryś Lilith poznał!

Nowalijką sezonową
Sytyś pan? Gdy czary prysły -
Jak się żyje z tuzinkową,
Ziemską, bez szóstego zmysłu?

No szczerze: Więc jednak szczęście?
Nie? W zapaści bez głębiny -
Jak się żyje, miły? Ciężej?
Czy tak samo - jak mnie z innym?
(M.Cwietajewa, nie wiem kto przełożył na język polski)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 13.01.2010 17:13

Teremi dziekuje za Marine!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz So, 16.01.2010 17:17

Serce dla druhen tu i tam.

Obrazek

Fot. T. dzisiaj. Łazienki.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. N, 17.01.2010 18:42

HA! Mamy wiec Zdjecie Roku 2010! DziekujeMY Maszmunku! Albercia z wrazenia wpadla do przerebli! Oczywiscie Uklony dla T., hihi, ze juz o symbolicznej i dozgonnej wymowie zdjecia nie wspomne...

Postanowienie na rok 2010 numer kolejny. Zdecydowanie, cholerkunia, podszkolic sie w robieniu zdjec!
Postanowienie kolejne +1. Zobachyc te zapierajaca dech Wasse!!!! PS Sowus, jak nastroje pod Ochem?

Macham Druhnom znad organizera z projektami! Od czego by tu zaczac? Hihi...wiem...od wdechu!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner N, 17.01.2010 21:45

Cudne zdjecie Pozdrawiam wszystkich :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pn, 18.01.2010 19:28

Oj jak duje! Oj jak pada! Siedzimy w domu (Matin Luther KIng Day) nad kolejnym projektem i pijemy herbate za herbata bo jak siadzie elektrycznosc to beda tylko zimne napoje.

Potwierdzam przypuszczenia. Pan Tomek daje czadu w Parnasussie (hihihi....no nie...tlumaczki daly plame! A moglo byc tak ciekawie hihihi...). Moja ulubina scena, sorki-rosolki, ze zdradzam tajemnice, to ta gdy pan Tomek ala Mary Poppins wstepuje z czarnym, otwartym parasolem na obloczek i odplywa w sina dal...CLASSIC! Widac to zreszta na powyzszym plakacie filmowym uffff...

PS#9 Bojkotuje Golden Globes. Nie ma o czym gadac. Moim (nie)skromnym zdaniem oczywiscie. Cale szczescie, ze sa jeszcze male kina! AVE!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Wt, 19.01.2010 15:09

Emciu, no wiesz co? Jakie bojkotuje? Napisz coś, bo przecież my tutaj ochem żyliśmy i golden globy nam umknęły. To znaczy nie wiem jak innym druhnom (l.mn. dla wzmocnienia prośby) ale mi umknęły. I się nie wymiguj.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Wt, 19.01.2010 20:31

mnie też umknęły i relacja z pierwszej ręki pilnie potrzebna i nie wymiguj się projektami :wink:
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 19.01.2010 22:02

Nie no przestancie, denne nominacje i jeszcze denniejsze nagrody. Lepiej juz niech sie Druhna Sciana (HOOOOP HOOOOP! BUM!!!) wypowie, auuucccc!

Wklejam zeby bylo.
Golden Globes 2010

Avatar najlepszym filmem...taaaa....
Sherlock Holmes, czili Robert Downey Jr. za role meska....taaaa...Shut up Emcia nie widzialas to nie zabieraj glosu.
Sandra Bullock za role damska....taaaa jak wyzej.
Jeff Bridges, sorry ale nie moj type.

No dobra Christopher Waltz i paru innych moze byc.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Wt, 19.01.2010 23:03

taaaa tylko foreign film ratuje te globy...
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Wt, 19.01.2010 23:25

A kuku!
Może denne filmy...? Ja, w depresji wywołanej lekturą styczniowego "Kina" będąc, stwierdziłam, że nie znam chyba ponad połowy opisywanych filmów i czym prędzej, w ramach możliwości zabrałam się za nadrabianie zaległości. Dzisiaj Biała wstążka. O matko... Maszmun, Ty to jednak kamikadze jesteś! Podczas filmu doszłam do momentu, gdy bałam się, że za chwilę s.... (brzydkie słowo) nauczyciel zgwałci swoich uczniów na oczach rodziców, obetnie co nie co bez znieczulenia s..... (jak wyżej) doktorowi i każe się powiesić swojej narzeczonej. Albo coś w podobie. Przecież tego się nie daje wytrzymać! Już chciałam odliczyć do 10 i wyjść, ale zamordowano księcia Ferdynanda i historia szybkim krokiem podążyła ku końcowi. Aż sobie chyba drugi raz Kac Vegas (Hangover) obejrzę...

Macham Druhnom zimowo-filmowo! Dobrych filmów w 2010 roku życzę!

P. S. W Titanicu tonOM i tonOM, w Pokucie idOM i idOM, w Avatarze walczOM i walczOM - chyba mam jakąś blokadę na powtóki, hi hi..

P. S. 2 Przepraszam za źródło, może to podpucha, ale zobaczcie to: Janda o Wojewódzkim w teatrze A był taki aktor, Michał Ż., za którego dałabym się posiekać, chlip chlip...

P. S. 3 Druhny widziały, jak się Wilson oświadczał Gregowi? Cudo, nie?
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 20.01.2010 19:22

Deszczowy! Wietrzny i burzowy! Bedzie mydlo i powidlo.

Bronia, akuku bum!

Zaleglosci filmowe to ja mam! Na "White Ribbon", ktora tuz za rogiem, jednak ide musowo! Zupelnie swiadomie nie moge sie jednak zmusic do obejrzenia "Precious", wiem wiem...Sundance, film niezalezny, nagrody sie sypnely...ale nie mam jakos teraz sily na TAKA rodzine...

PS "Kac Vegas". Dobre! Znaczy sie tlumaczenie, nawet mnie Bronia nie przekonuj, ze ja mam to ogladac. Zrazilam sie do komedii od czasow pamietnej "Wojny domowej" hihihi....

PS Bronia, wczoraj wydrukowalam Twoja depesze filmowa z 2009. Ty to jednak mialas nosa do tego Jacka Borcucha! Cytuje "Olsnienie!"@Bronia. Uklony Maszmuniu, pewnie bym przeoczyla, w Sundance na pierwszym miejscu w World Cinema Dramatic Competition-fajnie miec nazwisko na "B"! Scianu, w Pusan on chyba tez byl, co? (Druhna to m nie wkurza na maksa! Tyle nowych, i do tego nie byle jakich filmow a Druhna Sciana ani pary z tynku! Tak sie nie bedziemy bawic!)

PS 3 Zara, zara..., tzn, ze Dr House jest tego...no? To o co te kobiece westchnienia? Cos mi pewnie umknelo ale jakos to pewnie przezyje, hihi...

PS 2 Hihihi...Bronia, a od kiedy Ty jestes taka Druhna malej wiary?! Zobaczysz jeszcze MZ i jego teatr wyjda prosta, hihi...Wypowiedz KJ cudna! " Pan Wojewódzki ma taką osobowość, że jak umie wejść na scenę, to już na tej scenie się znajdzie. Jest im potrzebny jako cytat z samego siebie. Ja rozumiem, że nie zagrałby bardzo skomplikowanej, psychologicznej postaci, wywodu psychologicznego, bo to jest inne zadanie."

PS#9 A z Haitii takie straszne wiesci. Wczoraj sluchalam radia, ten kompletny chaos, te kalkulacje tu, ci placzacy nad umierajacymi ludzmi lekarze tam...nie mam sily. Z dobrych wiesci, to ewakuacja ponad 50 dzieci z haitanskiego sierocinca do Pensylwanii. Wiekszosc tych dzieci juz podobno przed trzesieniem ziemi czekala na adopcje...Nie mam sily.

No to wracam do zamawiania roz. Uffff...Radia dzisiaj nie slucham.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron