HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 24.09.2011 16:20

Toż gołym oczodołem widać, że padasz na torbę. Znasz mnie, że jestem empaticzna z natury. Tak się wczułam, że ledwo dotrwałam do końca troczka. Musiałam zrobić sowie przerwę, po której weszłam, aby napisać te kilka słów. Mam nadzieję, że dam radę. Ale te zaległe pikczurenki to już nie wiem...

Kangurzyco, oczywiście, że Twoja odpowiedź jest jedyna słuszna. Sfera lub jak kto woli astrolabium, to była podpucha. Takie zygu-zygu dla Emci. W nagrodę właśnie do Cię piszę. Cieszysz się? Dzięki za obszerną relację z jubileuszu. Daj Kangurzycy brylanty, a weźmie od razu całom kopalnię. A rozarium Stary ma już upatrzone na srebrne gody...? Bo wiadomo, że cięty bukiecik to już nie przejdzie. Problem urodzin zostaw mnie. Jak przyjedziesz następnym razem, to idziemy na disko do klubu Bolek i tam zapomnisz o wszystkim. Masz to jak w banku.

Fajnie, że wpadłaś i naprawdę mi zaimponowałaś tym, że się nie dałaś wciągnąć, wiesz? Absolultnie się nie zaciągaj. Zaciąganie bardzo niezdrowe jest. Tak trzymać. Czujesz, że Cię wciaga i głowę odwraca do strony 662 - mówisz sowie: "wychodzę, kurna!" i wychodzisz. Szacun. I pamiętaj, że na krótko to nie jest grzech. Tak jakby Cię tu nie było. Krótka kawka i wypad. Ewentualnie krótkie winko, ale naprawdę krótkie, bo z tym winem to wiesz...a potem będziesz miała koszmary (patrz Korespondencja) :)

Emciu, ja to się tak zasowiłam nad tym cytatem, że aż dopiero dzisiaj piszę, choć byłam w Halynce i wczoraj i przedwczoraj, i przedprzedwczoraj też i dopiero mam puszczę w głowie.
Trzymam kciuki za J. i W. O tym, co powiedziała Albercia już nie wspomnę...

Dobrego jesiennego! Jutro będzie pięknie!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 25.09.2011 19:41

I było pięknie. Ciepło, słonecznie, kolorowo, pachnąco. Przynoszę w dziobie jesień prosto z Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pn, 26.09.2011 07:29

Czolem wieczorem Druhny o sercach roznych rozmiarow.

Kangusiu, nie musisz sie od razu zaciagac, ale relacje spod lodowki moglabys zdac. Chcialabym wiedziec ile mi brakuje do Miszczyni, hihi...

Sowus, no piekny jesienny spacer. A wiesz, ze ten motyl to moze byc od nas. A jak! Hamerykanski motyl przylecial w odwiedziny! A co?! Wszyscy lataja a on nie moze? No i dynie zabieram, bo moje w tym roku naruszone przez pewne gryzonie, nie powiem jakie zeby nie siac poplochu, hihi...

I jeszcze pare przelotnych widokow z SF. Te gorne to z okolic Market Street. A dwa ostatnie z Van Ness, ujecie z czerwonych swiatel, hihi....

Obrazek

Ze specjalna dedykacja dla Andorci, kratka sciekowa i golebie.
Obrazek

Obrazek

Prezent dla Druhny Sciany. Sztuka to czy nie sztuka, auuuc!
Obrazek

Obrazek

Maszmuniu, Albercia wywiesila bielizne i udaje Wloszke, hihi...
Obrazek

Conservatory Theatre z krolem Salomonem.
Obrazek

Cerkiew Trojcy Swietej, dzwony podarowal do niej jeszcze swietej pamieci car Aleksander III
Obrazek

To tyle na ten wieczor, zdecydowanie spadam do lozka! BUM! Jutro trzeba wstac.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner Pn, 26.09.2011 10:34

Bylam na "Swiecie dyni" Emciu ,dla Ciebie Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Sowus ,piekny jesienny spacer , czyto juz zlota polska jesien?
Pozdrawiam Wszystkich jak najserdeczniej :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner Pn, 26.09.2011 10:37

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 27.09.2011 18:15

Dziekuje Reniu, jest z czego wybierac! Tych zielonych z grubymi zebrami jeszcze nigdy nie widzialam.

Mialam wkleic w korespondencji, odnosnie grzybow, ale co bede KJ zawracac glowe jakims naruszonym muchomorem, hihi...No to wklejam TU. Wzruszyl mnie ten widok i juz.

Obrazek

Dobrego!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pt, 30.09.2011 23:09

Ja też się wzruszyłam.

Emciu, Druhna stanowczo za mało wkleja miastowych zdjęć ze swoich okolic. Obejrzałam z przyjemnością i proszę o więcej. Na drugim zdjęciu rozpoznałam warszawskie gołębie, przyleciały sowie w odwiedziny, w ramach wymiany międzynarodowej z motylem. Mnie zawsze fascynowały te schody na zewnątrz budynków. W prawie każdym hamerykańskim filmie kryminalno-policyjnym można było je zobaczyć, bo czasem pościgi z ulic przenosiły się właśnie na te schody. Nie myślałam wtedy, że mogą one mieć jakieś przeciwpożarowe znaczenie. Myślałam raczej, że służą zacieśnianiu sąsiedzkich więzi, choć nigdy nie wpadłam na to, dlaczego akurat przez balkon, a nie normalnie przez drzwi. Kurczę, czemu u nas nie ma takich schodów? Jedno wiem na bank - na balkon z tako dziurawo podłogo to ja bym w życiu nie weszła.

Z innych spraw - jutro, w ramach swojej hamerykańskiej trasy koncertowej, w Bimbo's Club w San Francisco http://www.bimbos365club.com wystąpi Basia Trzetrzelewska. Czy można liczyć na fotki i wywiad dla HP?

Basia wydała właśnie nową płytę live z największymi przebojami, na której znalazły się również dwie nowe piosenki, w tym tytułowa "From Newport to London", która mnie kompletnie opętała. W sam raz na jesień. Nagrania zostały zarejestrowane podczas koncertu Basi w Łodzi w czerwcu tego roku. Gościnnie wystąpili Mietek Szcześniak oraz Ada Szulc, finalistka pierwszej polskiej edycji X-Factor. Polska premiera płyty 14 października. W USA dostępna od 13 września.

Obrazek

Tu ta piosenka wykonana na żywo podczas wtorkowego koncertu w San Juan Capistrano w Kaliforni:
http://www.youtube.com/watch?v=iBDxGmEB1YI

Na stronie Basi http://www.basiasongs.com wywiad z nią nagrany w ubiegłą środę we Fresno w Kaliforni:
http://www.ksee24.com/wearefresno/Plati ... 48258.html
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz N, 02.10.2011 22:16

I jeszcze trochę pięknej jesieni.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fot. T. Nieborów.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner Pn, 03.10.2011 09:55

moja jesien troche skromniejsza ale juz ja widac ......przyszla nieodwolalnieObrazek

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pn, 03.10.2011 17:36

O, jaka ladna jesien. Hobbitu si rozbieglszy za kasztanami az sie pusto zrobilo w alejkach. Sowus dziekuje za kontakt z klubem Bimbo, hihi..., ale wczoraj tzn. w sobote to ja mialam pelny organizer. Zabralam mlodziez na prezentacje pt "Out of This World: The Science of Space Movies". Aaaaaaa....Druhny pan Fizyk byl w swoim zywiole!!! Bo pan Fizyk jak oglada filmy science fiction to zawsze ma poblazliwy usmiech na twarzy i od czasu do czasu dostaje glupawki jak SLYSZY odglosy kolejnej bitwy w kosmosie, albo jak mu sie kaza przemieszczac w czasoprzestrzeni kosmicznej, czili robic manewry typu "timewarp". Siedzi sowie w fotelu przed ekranem i notuje i notuje...Hobbitu za to wskakujO do kolejnej "warmhole", ktora TE-O-RE-TY-CZNIE jest mozliwa i juz sO na "Planet of the Apes". PHI.

Do spiewnika HalYnki wklejam piosenke Basi bo moze sie przyda. PA.


from newport to london


David

Mona Lisa

Seven Wonders

they could never be mine

I watch you from a distance

sweet illusion

you are my work of art


day by day I wait for my train

you'll be there

08:00 from Newport to London


Dali

works of Rubens

Caravaggio

they could never be mine

I watch you from a distance

sweet illusion

you are my work of art


I don't know who you are

but it's better this way

my perfect daydream

from Newport to London


just one hour of bliss every trip

but it's time to get off

at Liverpool Street

I have to wait until tomorrow

for my train 08:00

from Newport to London


Miro

works of Rembrandt

Frieda Kahlo

they could never be mine

I watch you from a distance

sweet illusion

you are my work of art


Tymusz

Nowosielski

Jan Matejko...

you will never be mine
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Wt, 04.10.2011 21:34

Na pewno si przyda. W każdym razie ja bardzo czekam na ten moment, kiedy się przyda.

Emciu, skoro Druhna nie była na koncercie Basi, to chociaż fotkę Bimbo's Club poproszę, jak Druhna będzie kiedyś w okolicy, dobra? Pana Fizyka to ja akurat rozumiem, bo kiedyś gdzieś byłam wielko fanko filmów science fiction, zwłaszcza takich starych, czarno-białych, polskich i zagranicznych. Uwielbiałam na przykład "Zagubionych w kosmosie" (oryg. "Lost in space"), ale także powstały później Star Trek. Phi, oczywiście Gwiezdne wojny, choć na Powrocie Jedi zasnęłam w kinie. No i w ogóle różne takie z podbojami kosmosu, statkami, stacjami kosmicznymi, armagedonami itepe itede. Eh, to były czasy...kosmiczne!

No, jesień piękna, że nacieszyć się nie można. Mój ulubiony czas w roku, to właśnie od tzw. polecia do Sylwestra. A później to już nie to. Zima w mieście to upiorny wynalazek, zwłaszcza codzienna droga do i z pracy, nie mówiąc już o noszeniu tylu ciuchów i zimnie. Wiosna w mieście jeszcze gorsza. Krajobraz jak po bitwie, dookoła góry brudnego śniegu, który topniejąc odkrywa psie kupy i przy tym przeokropny fetor. Lato w mieście, zwłaszcza bardzo upalne, to już total. Tylko jesień, tylko i wyłącznie. 25% roku to stanowczo za mało jak dla mnie. I co gorsza żadna partia w swojej przedwyborczej kampanii nie obiecuje, że będzie jej więcej. Gdyby tak było, zagłosowałabym na nią bez mrugnięcia oczodołem. ŻĄDAM WIĘCEJ JESIENI!!! Podpisano: Sowa.

A teraz z innej beczki. Przynoszę Druhnom kolejną piosenkę. Pochodzi z ostatniej płyty Tony Bennetta pt. "Duets II". A dokładniej otwiera ją, choć jak dla mnie to spokojnie mogłaby ją zamknąć, bo wtedy może krytysi, która uparcie kreuje jej wykonawczynię wyłącznie na ikonę beztalencia, kiczu i skandalu, kopara opadłaby z jeszcze większym hukiem. Ja ją "odkryłam" stosunkowo niedawno, bo w ciągu ostatniego roku. Przypadkiem trafiłam w internecie na jej akustyczne wersje kilku piosenek. Uważam, że ma świetny głos, poczucie rytmu, słuch, doskonale gra na fortepianie i pomyślałam wtedy, że bardzo chciałabym ją usłyszeć w jakimś soulowo-jazzowym repertuarze. Po jakimś czasie ku miłemu zaskoczeniu przeczytałam gdzieś, że planuje nagranie płyty właśnie w takich klimatach na koniec tego roku. W maju przeczytałam artykuł o niej w Rzeczpospolitej autorstwa Pauliny Wilk, który mnie wkurzył na tyle, że aż do niej napisałam. Zarzuciłam jej takie typowe, dziennikarskie spłycenie tematu bez zadania sobie choćby minimum trudu wniknięcia wgłąb. W odpowiedzi przeczytałam m.in., że takie są prawa tekstów prasowych i że rzadko zdarza się możliwość głębokiej analizy. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że może ta płyta, to nagranie stworzy taką możliwość Pani dziennikarce. Po śmierci Amy Winehouse napisała jednak doskonały, rzetelny artykuł opisujący stosunek mediów do tej piosenkarki, które po prostu "nie pozwalały jej kochać", wywlekając sprawy najbrudniejsze, pokazując ją w najbardziej niekorzystnym świetle, marginalizując zupełnie jej talent i podejmowane próby walki wyjścia z nałogów. Świetnie opisała wszystkie mechanizmy tzw. show biznesu i rolę mediów. Ale zostawmy to teraz. Wygadałam się i wystarczy. Przed Druhnami oraz Państwem Tony Bennett i Lady Gaga w piosence "The Lady Is A Tramp":
http://www.youtube.com/watch?v=ZPAmDULC ... deos_music

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 05.10.2011 19:06

Sowus a wiesz, ze ja to CD prawie kupilam, wiec moze to byl blad ze sie powstrzymalam. Hihi...wiem, ze Ty masz powazna slabosc do Lady Gaga, hihi...jeszcze mi dzwieczy w uszach sowiowykladzik o Lady Gaga. Oj...kieeedy to bylo...No i odsluchalam piosenki i jest fajna. Ale ja mam wieksza slabosc do Amy Winehouse...
Tonny Bennett Amy Winehouse, "Body and Soul"
Luuudzie jak mi bedzie brakowac jej glosu...
To co robimy glosowanie? "Body and Soul", czy "The Lady is a Tramp"?

PS. Sowus, Club Bimbo masz jak w banku, tylko to moze troche potrwac.

Druhny sie trzymajO tej jesieni!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 05.10.2011 21:07

Ja mam poważną słabość do Lady Gagi? A to Ci dopiero historia...Hobbitu spadły z butów. Druhna najwyraźniej spała na tym sowiowykładziku, co? Nawiasem mówiąc, to ja go sowie nie przypominam...na której stronie to było? Może Kangusia pomoże, bo jest dobra w sprawach zaległych, hihi. Ja po prostu zdecydowanie i ostro protestuję przeciwko wrzucaniu do jednego wora Lady Gagi i np. Britney Spears oraz jej podobnych, protestuję przeciwko pójściu na łatwiznę i płytkim, powierzchownym ocenom. To, że wiele osób uważa ją za obciach, kicz i tandetę, to nierzadko w dużym stopniu właśnie zasługa mediów, które kreują taki wizerunek marginalizując kompletnie jej zdolności i umiejętności. A że siła mediów potężną jest, to im się czasem udaje i dziś niewielu się przyzna, że słucha Gagi lub że w ogóle uważa ją za artystkę, w obawie przed zlinczowaniem i wyśmianiem za bezguście, żeby nie powiedzieć prymitywizm. Mówię zwłaszcza o tych nieprzyznających się, którzy znani są z tego, że na co dzień mają do czynienia z tzw. kulturą wysoką, a nie masową. Mnie takie podejście mediów wkurza, a Druhnę nie? Dlatego mimo, że znane są Druhnom doskonale moje muzyczne pasje, nie wstydzę się przyznać, że potrafię również docenić możliwości Gagi, zauważyć je w tym gąszczu oślepiająco zielonych włosów czy pod sukienką z mięsa :) "Don't judge a book by its cover". Wprawdzie nie przeszkadza mi jej tzw. image, skandale i cały ten ąturaż, choć uważam, że jest to jej potrzebne jak plaster na dupę, ale jej repertuar to nie jest raczej moja bajka. Co jednak nie przeszkadza mi widzieć w niej ogromny potencjał i talent oraz wieszczyć, że w swoim królowaniu na scenie pop ma szansę pobić Madonnę i Jacksona razem wziętych. Pamiętajmy, że Gaga jest od nich o połowę młodsza i ma jeszcze kupę czasu, aby nie raz zaskoczyć i to udowodnić. Wiadomo powszechnie, że najtrudniejszym sprawdzianem dla wokalisty jest czyste śpiewanie na żywo, a już w połączeniu z ciągłym ruchem, tańcem podczas 2-godzinnego koncertu, to jest wyczyn mogący zaważyć na karierze. W internecie mnóstwo jest takich nagrań, które skompromitowaly niejedno znane nazwisko. O Amy wspomniałam tu też nie bez powodu, nawiązując do tych 2 totalnie różnych artykułów Pauliny Wilk, o Gadze i Amy. Oczywiście to są dwie różne artystki, ale bezwzględny świat mediów dokładnie ten sam. Amy, jeśli chodzi o repertuar, jest mi o niebo bliższa, to jej piosenek słucham i na Jej koncert bym poszła, ale już nigdy nie pójdę, niestety. W jej przypadku ta świadoma stylizacja na lata 50-te, 60-te dodawała jej tylko nostalgicznego uroku. Byłam przybita wiadomością o jej śmierci. Na szczęście zdążyła w swoim krótkim życiu "namaścić" swoją następczynię - 15-letnią chrześnicę Dionne Bromfield. To właśnie na jej koncercie pokazała się publicznie (nie śpiewała) po raz ostatni, dosłownie kilka dni przed śmiercią. W radiu PIN, którego słucham w pracy, dzień w dzień grają jej "Foolin' " z najnowszej płyty. Słuchając ją słyszę "Tears dry on their own" Amy. Zresztą niech Druhna sama porówna:

Dionne
http://www.youtube.com/watch?v=hda2MlISmS8&ob=av2e

Amy
http://www.youtube.com/watch?v=ojdbDYahiCQ&ob=av2e

Licytować się nie będę, dla mnie jeszcze za wcześnie na głosowanie. Powiem tylko, że Pani Paulina napisała mi dzisiaj, że piosenka duetu Tony i Gaga jest wg niej najlepsza na tej płycie. Auć!

P.S. Emciu, to że wkleiłam akurat ten utwór z całej płyty nie musi wcale oznaczać, że to mój faworyt. Miałam konkretny cel. Chciałam powiedzieć, że dla wielu obecność Gagi na tej płycie jest/będzie dużym zaskoczeniem, a nawet szokiem. Czy Druhna chce, żebym ją wrzuciła do jednego wora z niektórymi dziennikarzami? No. Ogłoszę faworyta wkrótce. Szczegóły w prasie codziennej.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Śr, 05.10.2011 22:09

hihihihi to ja pomogę w zastępstwie Kangusi. Sowuś ten wykład to chyba był nad gołąbkami w Żelazówce:)
Co do duetu wybieram ten z Natalie Cole:) (rozumiem, że to z tej właśnie płyty, przepraszam, znam tylko z youtube).

dopisek: nie to jednak nie z tej płyty (miałam na myśli Stormy Wheather).

Aaaa w Turandot w reżyserii Trelińskiego w Operze (Narodowej, żeby nie było) są pomysły wzorowane na stylizacjach Lady Gaga!

A u nas już od piątku Warszawski Festiwal Filmowy. 10 dni dołujących filmów o okropnościach tego świata. Proszę o modlitwę:)
http://www.wff.pl/

Dobrej nocy
Ostatnio edytowano Śr, 05.10.2011 22:21 przez Małgosia Sz, łącznie edytowano 2 razy
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 05.10.2011 22:16

Dobrej

Małgoś, Gaga się odmienia - Gaga, Gagi, Gadze, Gagę, Gagą, Gadze, Gago! Dla ułatwienia - tak jak zgaga, jeśli ktoś nie trawi :)

To nie było w Halynce??!! Emciu, za upublicznianie prywatnych rozmów Druhna ma ode mnie w-czapę. Maszmun też. Żeby było do pary. Obrażam się.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Śr, 05.10.2011 22:25

O Gago! Jak to? Ja tylko pamięć odświeżyłam :D
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 05.10.2011 22:34

Ale po łebkach. Ja nie jadłam gołąbków, tylko gulasz z indyka! Nie będę pokazywać palcem, kto jadł gołąbki, ale Emcia też jadła gulasz z indyka!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 05.10.2011 22:40

I gulasz i kopytka i opowiesci o Lady Gadze, hihi..., byly bardzo pyszne. Wkleic zdjecia spod pomnika Frycka?
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 05.10.2011 23:28

I co z tego, jak Druhna nic nie zrozumiała ani z tych opowieści, ani z wykładów? Mówiłam / pisałam przede wszystkim o pewnym zjawisku medialnym, socjologicznym, które mnie wkurza i przeciwko któremu się buntuję, a Druhna zaraz mnie tu wykreowała na fanatyczkę Gagi wykorzystując, o zgrozo, materiały ściśle niejawne, i jeszcze sowie robi ze mnie podśmiechujki. Wypisz wymaluj jak te dziennikarzyny. Oj, nieładnie. Druhna daje te zdjęcia spod pomnika. Ich też nie pamiętam, ale pewnie dlatego, że byłam zajęta opowieściami o Gadze. A ja jadłam gulasz z kaszo gryczano, żeby nie było.

Gaganoc
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Ita Cz, 06.10.2011 18:00

Troche mnie tu nie było, ale dzisiaj zajrzałam i… zobaczylam :
- piekne jesienne zdjęcia Sowy z Ogrodu Botanicznego w Powsinie, w tym dynie;
- fotorelacje Reni ze Swieta Dyni w Szczecinie;
- Emci reportaż z SF i jej zal, ze cos pogryzło jej dynie w ogrodku.

Wszystko to powoduje, ze wtrącić cos musze, bo się udusze …

A wiec …
Emciu, wyobraz sobie, ze przyjmujesz dynie z takich malych raczek

Obrazek

i wcale nie mialabys daleko, bo nie sa to dynie z Powsina czy Szczecina, ale z … okolic SF !

Obrazek

Czy Druhny pamiętają Ucieche ? Na zdjęciu z dyniami sa jej corka i siostrzenica…
I tu zagadka : która jest która ?

A teraz, w uzupelnieniu jesiennych zdjęć Sowy, Reni i Maszmuna z K-R, kilka fotek z mojego podworka:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wybacz Teremi, ale ja tez, jak Sowa, z wszystkich por roku najbardziej lubie jesien !

Pozdrawiam jesiennie !
Ostatnio edytowano Pt, 07.10.2011 17:28 przez Ita, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ita
 
Posty: 1302
Dołączył(a): Pt, 24.02.2006 01:07
Lokalizacja: Poznan

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne