HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Pt, 08.05.2009 12:06

Juz nie plyne, nie zyje wplaw, (KURNAOLA! Urodziny Maszmunu a tu Maryski zabraklo...) /Emciu! Mlodziez czyta!!! Zamiast Maryski moze ktos sie skusi na swieze banany?/

Obrazek

nie rozgarniam lokciami spraw, (Hobbitu lopata do rozgarniecia spraw! RAZ, DWA, TRZY!) /robic miejsce na zdjecia i to juz!!! No co? Druhny sie same prosily, to terA mi nie robic fochow, ze wklejam, phi!/

glowa do dolu nie skacze wprzod (tylko wtyl? Aaaaaa...modyfikacja do tradycyjnego urodzinowego bumgee jumping!) /przy skokach do wody prosze uwazac na rafy koralowe!!!/

Obrazek

i nie porywa mnie nowy nurt. (no...Maszmunu uparl sie na jazz i nie ustapi...a tu HIP HOP, mlodosc dookola...PS Ogladam Cadillac Records...Muddy Waters, Etta James, blues, Chicago...nie moge skonczyc. Za malo akcji. Choc muzyka dobra....patrz hoochie coochie man) /hi hi....a nasz kajak tak porwal nurt, ze hej! Druhny mam dla Was PO – na kajaku IDZ NA CALOSC!!! Szkoda zycia na plywanie zabka, BUM!/


Juz nie plyne, nie robie fal, (KONKURS. Co robi MaszmunU w dniu urodzin?) /MaszmunU w dniu urodziny swieci blaskiem, ze z nocy robi sie dzien. Wkleic? Mowisz-MASZ/

Obrazek

nie ma mnie tam, gdzie lamanie tam, (Hobbitu wyciagajO podreczne tam-tamy. Bedzie impreza! BUM! BUM! BUM!) /tam-taMY to MY, a nie NAM, phi! Hobbitu terA wygrywajO jazz na muszlach/

Obrazek

nie rosnie mi konto morskich mili (grunt zeby roslo konto w banku!) /to co Druhny? StawiaMY Hawiru na Hula Bula? Maszmunu, czy mozna prosic o karte kredytowa?/

coraz rzadziej rzucam sie w wir. (czek, potwierdzam, coraz rzadzeij MaszmunU wierszenkuje! MaszmunU, zakochaj, tfu, popraw sie!) /eeee tam. Stara milosc nie rdzewieje. Emciu, Druhna az sie prosi o dostawe swietych drozdzy/

Czas plynie-zwykla rzecz, (jak to zwykla? Wg pana Fizyka rozwiazanie rownania uplywau czasu to bedzie Nobel nad NoblamY!) /bardzo prosze: czas nie uplywa. Druhny juz na zawsze, ih ih, zostaly na Lee Marvin Beach. PS Druhny filmowki czajOM metafoche?/

Obrazek

w slad za nim ryby gonia, (hihi, przepraszam ale ten tekst pisal jakis nowy Darwin z wyspy Hula Bula. Wkleic goniace ryby!) /Emciu, daj zyc! Nie moge tak wklejac zdjec w kazdym wersie, bo wyjdzie megawierszenka i KTO to bedzie czytal? PS To co mam wkleic? Ryby, zolwie, rekiny, manta ray, meduzy? Wszystkie tak goniOM, ze nawet HobbitU padly z wrazenia/

ja tymczasem wrecz (tymczasem Hbbitu nioso narecza kwiatow. I az sie oblizujO.) /HobbitU az sie przykleily do syropu kokosowego? Czek!/

probuje nie utonac. (prosze nie robic plagiatow, tu nie tatarak!) /no to ja mam konkursowe pItanie dla Druhen oraz Panstwa? Co zrobic spotykajac oczodol w oczodol RE-KI-NA? Uffff, TEN rekin zdecydowanie nie mial chrapki na tynk/

Juz nie lece, nie frune w dal, (hihi, no bo nie ma to jak podroze wlasnym samochodem z obszernym bagazniekiem do Toskanii.) /nie ma jak podroze. FULL STOP./

szybuje jakbym na szybe wpadl. (nie szyba, tylko teczowe witraze! Maszmunu gdzie sO do cholerkuni zdjecia z ostatniej majowki?!) /Maszmunu, toz Emigracja szczeka. PS Prosze mi tu i tam nie mylic Emigracji z PoloniOM, no!/

Noszenie spada mi z dnia na dzien (hihi, bo z noszeniem to jak z cisnieniem, wszystko zalezy od frontu. Co nie Sowus? PS Wiecie co? Czasami, to ja sie w wierszence czuje jakbym z DruhnaMY rozmawiala telepatycznie, hihi...DNO!) /”czasami”? Emciu, Krolowo Literowek! Czasami to ja mam wrazenie, ze szkoda slow na wierszenki, ih ih. No co? TrochU sie podlizuje Troczkowym, bo widze, ze TU NIKT nie knotkowal, jak mnie nie bylo. Co jest?/

i horyzontow dostrzegam mniej. (pan Okulista proszony o natychmiastowa pomoc!) /bez przesady! Pan Okulista nurkuje! Voila! Tam na horyzoncie jest najpiekniejszy i zarazem najglebszy Big Drop Off/

Obrazek

Juz nie lece, nie siegam chmur (dzisiaj niski pulap, wystarzy wyciagnac reke i ma sie chmurke w dloni. Wszystko dla MaszmunU w dniu urodzin!) /nie ma niskich pulapow! W zyciu Alberci! W kazda zyciowOM szczeline mozna sie wcisnac! Ave!/

Obrazek

nie tne powietrza lotniami pior (HOP HOP! Sowus, jestes tam? Ostrzysz lotnie?) /HOP HOP, Sowus!!! Ilez mozna szczekac!!!/

skronia dotykam korony drzewi (hihi, przepraszam,, ze sie wetne z osobista opinia w wierszenku, ale pasjami lubie literowki w profesjonalnych tekstach!) /korony drzewI, koronami. Najwazniejsze sOM korzenie! To „pień”, z ktorego czlowiek wyrasta/

Obrazek

coraz nizej slychac moj spiew. (Maszmunu schodzi do piwniczki po kolejnO butelke Chanti Classico. Jak swietowac to swietowac to ala Foodie!) /Maszmunu, HobbitU sOM ciekawe, co bedzie do jedzenia? ProsiMY o menu!/

Czas leci-zwykla rzecz, (MaszmunU czary-mary, zeby lecacy czas byl dla Ciebie NIE-ZWY-KLY!) /Pan Fizyk dodaje: zeby byl zwyczajnie niezwykly albo niezwyczajnie zwykly. Albercia sie trochU pogubila, nic nie kuma zwyczajnie-niezwyczajnych PO/

w slad za nim ptakow stada, (o masz, Hobbitu cale w piorach, chcO leciec do cieplych krajow, hihi, emigracja im si marzy) /prosze nie mylic emigracji z urlopiku w tropiku, aha!/

a ja tymczasem wrecz (nie ma to jak reczne przepisywanie teksu urodzinowego! Poprosze o medal!) /a zdjecie moze byc?/

Obrazek

probuje nie opadac. (...hmmmm....tego, jakby to dyskretnie powiedziec....JAKI BURDEL SIE DZIEJE NA STOLE!) /Sowus! Czy Ty jestes pod stolem? Widzisz i nie grzmisz?!/

Jeszcze poplyne do takich wysp, (...SOS....SOS...wyspy Hula Bula! Odbior!) /Roger!/

Gdzie serca kompas w zachwycie drzy, (Druhna Sciana proszona o wklejenie zachwytu) /bardzo prosze. To biale, to DNO! Milky Way Mud - Azjaci potrafiOM za TO zaplacic slone dUlary - ponoc wybiela skore. Maly sloiczek tego "gowna" (za przeproszeniem i doslownie!!!) potrafi kosztowac kilkaset dolarow. The excrements of small invertebrates that eat the algae off the limestone islands. W przyrodzie nic nie ginie, AVE! /

Obrazek

osiagne marzen najwiekszy row, (hihi, wierszenka nie klamie! Urodzinowe marzenia najlepiej spelniac w rowie!) /Urodzinowe marzenia najlepiej spelniac w wodzie! Konkurs! Ile jest „rodzajow” koloru niebieskiego?/

zawine ogon do portu snow. (pies Fiora znowu cierpi na bezsennosc. OK. Troche nie na temat ale powiem Druhnom, ze ma psa, hihi. Acha odbilo mi i wzielam do domu mala Fiorke, ratlerka. Dobrze jej z oczu patrzylo, poniewierala sie u znajomych. Druhny majO jakies rady na oswojenie Daisy i Jimmiego? Chwyce sie wszystkiego jak mi spokoj w chalupie mily!!!) /Rada pierwsza: nic nie robic! Daisy i tak bedzie rzadzic! Feministki gorOM!/

Jeszce polece do takich stron, (MaszmunU, co widac w Twojej podrecznej Krysztalowej Kuli Podroznej?) /MaszmunU, a co na to Pan T.? Ze o Swietym Statywie nie wspomne..../

gdzie rosna skrzydla na miejscu rak, (phi, nie takie projekty sie robilo! Wkleic?) /Druhna najpierw wklei body painting, a potem to sie zobaczy. No co? Druhny to mogOM byc roszczeniowe, a ja to musze siebie lubic? Dno!/

ze szczytow mysli obejrze swiat, (Albercia to ma mysli....) /Albercia zdecydowanie oblalaby mature z historii. Tak oto, po 65 latach, wyglada „historia”. Najbardziej krwawa bitwa na Pacyfiku – Battle of Peleliu. W pokrytych rdza czolgach rosna teraz paprotki...Bardzo pokornie prosze, zeby nikt nie „wyrzygal” sie w tym egzaltacyjnym wersie. Pokornie dziekuje. Podpisano: Sciana/

Obrazek
Obrazek

zmienie sie w echo i gorski wiatr. (MaszmunU niech Cie reka Alberci broni! Ty sie w nic nie zamieniaj! Niech Maszmun trwa!) /Maszmunu, mam nadzieje, ze TA osobista wierszenka przypadnie Ci do gustu/

Slowa: Slawomir Wolski
Muzyka: Mariusz Lubomski
Tekst wierszenkowy: Emcia, na okazje Urodzin MaszmunU, Maszmun sam wybral te wierszenke, zeby nie bylo! + /Sciana, ja tylko wklejalam zdjecia - na zyczenie Teremi/
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Pt, 08.05.2009 15:40

Drogi Maszmunie, Dobry Czlowieku, wszystkiego najlepszego - zdrowia, milosci, tulipanow, marzen...

http://www.youtube.com/watch?v=ZWhbzbXA ... re=related
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja Pt, 08.05.2009 15:59

Obrazek

Dla Jubilatki.
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner Pt, 08.05.2009 18:18

Obrazek
Dla Ciebie Maszumku moje osobiscie pstrykniete tulipany :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner Pt, 08.05.2009 18:20

Sciana ,jestes Wielka ! :D :D :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Pt, 08.05.2009 19:08

Małgosiu, niech Ci łatwo przychodzą potrzebne do życia pierdoły, żebyś zawsze miała czas na miłośc (ekhm, ekhm), poezję, Toskanię, Bug, koncerty, noszenie statywu, RK, HP i takie tam. Powiedziałabym - jedz, módl się, kochaj, ale nie wiem, co na to tłOmaczki z UN. Ściskam, całuję!

Bardzo chciałam zrobić ładne zdjęcie Maszmoonowi odbitemu w wodzie o zmroku...
Obrazek

Bardzo...
Obrazek

Ha!
Obrazek


P. S. Ścianulka, szacun i podziękowanie, wierszenka hula-git!
Ama et fac quod vis.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Pt, 08.05.2009 21:39

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA I DOŁĄCZONE ZDJĘCIA. A TAKŻE ZA WIERSZENKĘ PRZEPIĘKNIE ILUSTROWANĄ.
Ostatnio edytowano Pt, 08.05.2009 21:47 przez Małgosia Sz, łącznie edytowano 1 raz
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Pt, 08.05.2009 21:47

I dosłownie kilka zdjęć z majówki, bo prawie się nie ruszaliśmy z miejsca więc zdjęć za dużo nie ma.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pilica. Okolice Warki. Fot. T.

Pozdrawiam. Urodziny w łóżku. Przeziębienie. Kłaniam się pięknie raz jeszcze. I mnie wzruszacie z tym fotografowaniem księżyca. O!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pt, 08.05.2009 22:12

No, to o!

Maszmun tuż przed Bożym Narodzeniem'2008.
Obrazek

Małgoś - zdrowia!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez placunio Pt, 08.05.2009 22:21

MałgosiuSz - co tam jeden, od placuniów lecą DWA księżyce,

plus życzenia ZDROWIA i mnóstwa wolnego czasu!
- wtedy i my skorzystamy oglądając twoje/wasze zdjęcia,

Obrazek
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: HYDE PARK

Postprzez anya_anya Pt, 08.05.2009 23:04

placunio napisał(a):ech! zielone sandały ... to fragment autorskiej /M i Ciotki/ - piosenki,
ale to inny świat, marginesowy, Czerwcowy...

- kłaniam się Wszystkim w HP i zmykam


a wcale, że też miałam w niej swój udział :)

Pozdrowienia dla HP! :*
Pi
Avatar użytkownika
anya_anya
 
Posty: 2076
Dołączył(a): Pt, 15.07.2005 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. So, 09.05.2009 02:55

O jak pieknie w HalYnce! Maszmunku jeszcze jeden urodzinowy bukiet dla Ciebie, z cieniem. Hobbitu robily za cien, czek. Czego sie nie robi dla MaszmunU...

Obrazek
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB So, 09.05.2009 11:16

Obrazek

No, Wy tez nie kichajcie. Zdrowka Wszystkim zycze, sobie tez, bo ledwo zipie.
Spadam pod bledzik. Trzymajcie sie i niech rabarbar bedzie w Wami.
Aa, i wyszperalam przepis na ciasto rabarbarowe, kiedys forumowy hicior.

viewtopic.php?f=7&t=66671

Nara i U&U.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz So, 09.05.2009 23:49

Zgarniam resztę prezentów (dziękuję za księżyc irlandzki i za dwa książyce we mgle (piękne) i za cienie hobbitów) i spadam spać. Już nie kicham, naprawdę! hihihi!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez Magnolia N, 10.05.2009 07:38

HP, dzień dobry wszystkim...
Małgosiu, Twoje pomostowe foto zapachniało Tatarakiem...
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pn, 11.05.2009 06:58

Tak jest! Zdecydowanie zapachnialo "Tatarakiem"! Hihi, nawet jak "Tatarak" zna sie tylko z zajawki...

No i co, Druhny wracaja do zdrowia? Albercia pedzi z ziolkami na katar, dzisiaj robi za znachorke.
Kangurzyco dzieki za rabarbarowy hicior. Akuratnie w ten wekend na targ rabarbaru nie dowiezli ale o ile mnie instynkt nie myli to rabarbar mozna w tym przepisie zastapic innymi owocami, typu poziomki, maliny. Sprobuje z malinami.

W Rabarbarowie przyszedl czas na rowery. Wyruszylismy wczesnym rankiem, luuuudzie jak bylo pieknie...
Obrazek

Dookola lubiny, zdjecie niewyrazne, ale tu chodzi glownie o zapach, Druhny czujO? Bo Hobbitu to az dostaly zawrotu glowy i prawie z rowerow pospadaly.
Obrazek

Te dwa zdjecia nizej to panorama, Druhny sowie sklejO, oki?
Obrazek

Obrazek

A to przydrozna Swiatynia Wody.
Obrazek

Obrazek

Swieta RURA. Zrodlana woda prosto z Yosemite, z RURY do jeziora wyzej, z jeziora do kranu Emci, hihi. Ma sie te chody u bogow...
Obrazek

"I give water in the wilderness and rivers in the dessert to give drink to my people. W tlumaczeniu Alberci to bedzie, "Ja daje wode wsrod lasow i rzeki na pustyni by napoic moich ludzi." Hihi, Albercia nie zna Pisma. Help! PS Poprawka do tlumaczenia, zeby nie bylo..."w pustyni dostarczę wody
i rzeki na pustkowiu, aby napoić mój lud wybrany" Ksiega Izajasza, Stary Testament.
Obrazek

Dobrego, a zwlaszcza zdrowego poniedzialku!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Pn, 11.05.2009 17:30

Maliny! Taaaa...
Rowerzyści piękni!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pn, 11.05.2009 18:24

i rowerzystki tez piekne, a że nie widać na zdjęciu? - trudno
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pn, 11.05.2009 18:58

No coz...hihi, "beauty is in the eye of the beholder"

i nie porywa mnie nowy nurt. (no...Maszmunu uparl sie na jazz i nie ustapi...a tu HIP HOP, mlodosc dookola...PS Ogladam Cadillac Records...Muddy Waters, Etta James, blues, Chicago...nie moge skonczyc. Za malo akcji. Choc muzyka dobra....patrz hoochie coochie man) /hi hi....a nasz kajak tak porwal nurt, ze hej! Druhny mam dla Was PO – na kajaku IDZ NA CALOSC!!! Szkoda zycia na plywanie zabka, BUM!/(opowiesc o kajaku to ja mam! Hihi, kolega postanowil uczcic hamerykanski Dzien Matki wyplynieciem kajakami w ocean, okolice Monterey, piekne rozgwiazdy i inne stworzenia oceniczne. Kupil dwa kajaki, zabral zone, i syna. Zona w szostym miesiacu ciazy, syn dwuletni. Zadne nigdy na kajaku nie bylo....Druhny czujO ten SUSPENS...hihi. Syn uparl sie, ze polpynie z mamO, no to kolega buch zaladowal ich do kajaku, nie bez trudnosci bo dziecko sie bronilo przed kamizelka ratunkowa, a zonie bylo ciezko wsiac do kajaku. No ale jakos ruszyli, wioslujO wioslujO, chcO sie przedrzec przez fale, wioslowanie im kiepsko idzie. A tu BUM! WIELKA FALA! Zalala kajaki, dziecko w krzyk, dalej plynac nie idzie. Kolega sie wkurzyl, odprawil zone z dzieckiem do brzegu, i mowi "f...ck it, ide na calosc, przynajmniej JA sowie poplywam". No i ruszyl. Sam. Po paru godzinach wrocil caly szczesliwy, zapakowali kajaki wrocili do domu, i tak im minal Dzien Matki. Wieczorem, cos go tknelo i wygooglowal kajaki ktore kupil. Oakzalo sie, hihi, ze te kajaki WOGOLE nie nadawly sie do plywania po wodach oceanu, gdyby ich fala zalala na glebinie to kajaki idO na dno zanim sie mrugnie oczodolem! Zona jak sie o tym dowiedziala, orzekla ze maz jest totalnie nieodpowiedzialny i mogl ich wszystkich zabic! Tesciowa stwierdzila, ze ziec jest idiota przez duze "I". Kolega sie martwi bo ma teraz szlaban na kayak, a tak fajnie mu sie plywalo...PS Kolega tak naprawde to jest maksymalnie odpowiedzialny, WOGOLE nie wiem co mu odbilo z tymi kajakami...)
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Wt, 12.05.2009 12:31

Cze HalYnko,

Festiwal Filmowy w Cannes, 13 - 24 maja 2009

PS Lece googlowac kajaki! Emciu, dobre! BierzeMY kolege KOKa (Kolega Odpowiedzialny Kajak) do wierszenek. Yang Pana Fizyka, jak Albercie kocham! Ih ih.

PS # 9 A Grosikowe juz jednOM nogOM na Sabacie, ech.... Tylko zazdraszczac. Grosikowe macham do Was!!!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne