śladami wilka stepowego [10]

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

śladami wilka stepowego [10]

Postprzez riv-er Pt, 11.09.2009 19:09

- gdybym miał czytnik myśli, spisałbym tysiące książek - wracał do domu z wypełnionymi po brzegi siatami. papieros w kąciku ust, zimna wódka pobrzękiwała gdzieś koło kolan. miał pozagryzane do krwi usta i wyglądał trochę jak lump, któremu ktoś niedawno dał po ryju.
szła przed nim jakaś wypacykowana paniusia.
pozostawiała za sobą subtelny zapach perfum. wisiał na nim węchem, szurając w stronę swojej nory. z tyłu mogła mieć około trzydziestki. mocne, szczupłe uda; spięte pośladki okalały koronkowe majteczki, prześwitujące spod białych, materiałowych spodni. szła krokiem pewnym, na wysokich obcasach, po niebotycznie nierównym chodniku. lekko bujała biodrami.
- sąsiadka - zawyrokował w myślach. - inaczej dawno skręciłaby sobie kark na tych wertepach.

rozważał w myślach, czy by nie zaprosić jej do siebie, poczęstować zimną wódką i opowieściami nie z tego świata.
a może dać jej drinka, czekać aż ją rozgrzeje i pokazać jej łóżko. przydałby mu się dobry, szybki seks.
zaraz jednak z tego zrezygnował. kobiety nigdy nie wiedzą kiedy wyjść, a jeszcze rzadziej: co to dobry seks. a na kiepski seks szkoda i czasu, i energii.
męczyła go również sama myśl, że musiałby silić się na miłą oprawę, typu: 'o popatrz, tu mam kolekcję znaczków, bardzo kocham swoją mamę, lubię zdrową żywność i w niedziele chodzę do kościoła'. poza tym kobiety dojrzałe nie chcą szybkich numerków z sąsiadami. chcą mieć mocny dom, męża zarabiającego więcej od mężów sąsiadek i koleżanek z pracy; zdrowe, piękne dzieci i kochanka - inteligentnego adonisa, z papierami po pięciu kursach, który nosiłby koszule z Wólczanki, t-shirty z Benettona, miałby roczny karnet na solarium i wznosiłby pod niebiosa 'achy' i 'ochy' przy każdym jej kroku czy wykładzie na temat globalnego ocieplenia i głodujących dzieci w Afryce.
a on w dupie miał kursy; lubił globalne ocieplenie, bo nie biło tak po kieszeni ogrzewaniem zimą a głodowanie miał w domu równie często co sraczkę z przepicia.

pogryzł jeszcze chwilę wzrokiem sąsiadkę po tyłku i skręcił do siebie.
riv

'Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć...'
Avatar użytkownika
riv-er
 
Posty: 173
Dołączył(a): Wt, 13.01.2009 22:08
Lokalizacja: Kraków



Re: śladami wilka stepowego [10]

Postprzez welfareheals N, 10.03.2024 07:28

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Great Product Guide

Postprzez FrankJScott Cz, 11.04.2024 16:32

Please try Google before asking about Useful Product Tips 7817243
FrankJScott
 
Posty: 10067
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: 파워볼사이트 추천

Cool Product Site

Postprzez FrankJScott Cz, 11.04.2024 17:15

Please try Google before asking about Top Product Site f47c7ac
FrankJScott
 
Posty: 10067
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: 파워볼사이트 추천


Powrót do Wasza twórczość