takie trochę z życia opowiadania...

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Postprzez olga Pt, 06.07.2007 21:07

Świetne :D Uśmiałam się do łez :lol:
Avatar użytkownika
olga
 
Posty: 421
Dołączył(a): Śr, 27.06.2007 18:12

Postprzez kardolinka Pt, 06.07.2007 21:51

hiiii :lol: Boze! Bardzo, bardzo śmieszne! Mnie nie zdarzają się takie historie, raczej częściej śmieję się do łez słuchając tego co powiedziałam albo ktoś powiedział/napisał. Czasami mówię takie rzeczy! XD A mam na mysli coś całkiem innego. Dobrze, że w domu mam "tylko" (lub tylko) rodziców i psa(ratlerka; nie trzeba strzyc) i nie musi aż tyle ludzi się ze mną męczyć. Fantastyczne histrie, tylko powinno je się ująć w trochę innej formie, tak żeby stworzyć z tego całość, która ma dużo wspólnego :)
Pisz dalej ....
o-o-o-o-K-A-R-O-L-C-I-A-o-o-o-o
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez luna37 So, 07.07.2007 12:03

wiem...ale nie mam czasu zeby to zrobić i chyba troszke brak mi zdolności pisarskich:)
Avatar użytkownika
luna37
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt, 03.07.2007 19:02

Pada śnieg pada...

Postprzez luna37 So, 07.07.2007 18:07

Kartka z pamietnika 28 styczeń 2007 r...


Pada śnieg...pada śnieg....

...dzwonią dzwonki sań...lalalala..

Była kiedyś taka piosenka, a ponieważ u nas od 3 dni pada śniego, to przyczepiła się ona do mnie jak rzep do kudłów mojego sierściuch ( a tak na marginesie - nie obcięłam go bo spadł śnieg)

Chodzę od dwóch dni i nucę ją w tonacji tzw mormorando...

Moje dziecko dziś nerwowo nie wytrzymało i przed obiadem stwierdziło

" Do tej pory myślałem że to szkoła przeszkadza mi w spokojnej egzystencji i kontemplacji tego świata...teraz wiem że sie myliłem......

MAMA!!!! PRZESTAŃ ŚPIEWAĆ!!!! ROBALE JUŻ DAWNO WYTĘPIŁAŚ!!!!"

Nieprawda...robali to nigdy nie było!!

A po za tym wg mnie mam wspaniały głos i jeszcze lepszy słuch....nawet jestem w stanie rozróżnić niektóre dźwięki...np dźwięk pękniętego tłumika , albo zgrzytającej skrzyni biegów, czy obluzowanego resoru...

Nawet moja nauczycielka śpiewu zawsze doceniała mój talent muzyczny...
kazała mi recytować słowa piosenek...:)) Do dziś połowę z nich doskonale pamiętam....

jedyna istota której nie przeszkadza mój nastrój wokalno - muzyczny to jest mój obecny sierściuch... ( poprzednie uciekały i chowały sie po kątach)

Syn twierdzi że to dlatego że on ma podobny talent , więc w dueecie możemy spokojnie wystąpić ( akurat - ja lepiej "śpiewam" )

Ja twierdzę że to dlatego że w końcu trafiłam na konesera muzyki....

Jak zwał tak zwał - ja śpiewam , a pies udaje że słucha...reszta domowników nerwowo nie wytrzymawszy , poszła lepić bałwana ( jakby akurat teraz musiał stawiać pomnik na swoje podobieństwo), ewentualnie tłuc się w bitwach kulkowo-śnieżnych, czyli zrobić wszystko aby nie wrócic suchym i nie przemoczonym do domu....



Jutro do szkoły i tak pójdzie!
Avatar użytkownika
luna37
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt, 03.07.2007 19:02

Re: takie trochę z życia opowiadania...

Postprzez welfareheals Śr, 13.10.2021 14:48

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: takie trochę z życia opowiadania...

Postprzez welfareheals So, 03.09.2022 00:14

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Cool Product Blog

Postprzez FrankJScott Pn, 04.03.2024 18:35

Please try Google before asking about Top Rated Product Website d29cf47
FrankJScott
 
Posty: 10290
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: 파워볼사이트 추천


Poprzednia strona

Powrót do Wasza twórczość