Badanie słuchu

Badanie słuchu

Postprzez Tamina Śr, 09.12.2020 09:56

Czy ktoś ostatnio badał sobie słuch?

Jak wyglada takie badanie i jaki jest jego koszt?

Zamierzam wysłac rodziców
Tamina
 
Posty: 153
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 09:02

Re: Badanie słuchu

Postprzez rumme Śr, 09.12.2020 10:30

Sama ostatnio postanowiłam namówić na badanie swojego ojcia. Oj długo go na takie badanie namawiałam ale w koncu uległ oraz postanowił sie wybrać. I bardzo dobrze bo podejrzenia okazały się prawdziwe. Tato ma duzy problem ze słuchem i obecnie czeka na aparaty słuchowe ( na oboje uszu). Już je przymierzał i sa praktycznie niewidoczne i dzięki temu się na nie zdecydował.

Aparaty natomiast polecam tej firmy: https://www.bernafon.pl/Bardzo dobra jakosć.
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 271
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Badanie słuchu

Postprzez lesnejagody Wt, 15.12.2020 11:40

Ja za to bardziej zadbałam o higienę uszu. W końcu to podstawa, a jednak wiele osób lekceważy ten aspekt. Zupełnie nie wiem, dlaczego tak się dzieje. No cóż, wy nie bierzcie z nich przykładu i już dzisiaj zadbajcie o swoje uszy. Moim osobistym zdaniem dobrym rozwiązaniem z tego zakresu jest spray. Rozwiązanie wygodne, a zarazem proste w użyciu. Przeznaczony jest on do rozpuszczania, a następnie usuwania woskowiny, która się gromadzi. Mam teraz na myśli dokładnie taką https://www.fonix.pl/produkty-fonix opcję, jak tutaj pokazują. Gdyby się tak zdarzyło, że jeszcze nie spotkaliście się z takowym rozwiązaniem, to sądzę, że warto wygospodarować chwilę wolnego czasu i dowiedzieć się więcej. W końcu higiena, w tym ta związana z uszami, dotyczy każdego z nas. Nie ma więc co tracić czasu, tylko warto zadbać o siebie i swoje uszy już dzisiaj! Jako ciekawostkę dopowiem wam, że taki spray może być stosowany nie tylko przez dorosłych, ale także dzieci. W razie czego wszystkie potrzebne informacje odnajdziecie na ich stronie. Pozdrawiam i polecam zadbać o zdrowie uszu już teraz!
lesnejagody
 
Posty: 81
Dołączył(a): Śr, 05.06.2019 13:38


Re: Badanie słuchu

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 17:22

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Ogólne



cron