Martwa ciemna jedynka

Martwa ciemna jedynka

Postprzez Tamina Wt, 14.07.2020 07:03

Mam problem i dylemat mam nadzieję, że doświadczone osoby pomogą mi podjąć decyzję...
Mam martwą jedynkę, która odróżnia się już znacząco od reszty ząbków, wstyd mi się uśmiechać... :(

Chciałabym również wszystkie ząbki wybielić paskami... lecz pojawia się problem, bo martwy ząbek się nie wybieli lecz powstanie jeszcze wiekszy kontrast między nim a wybielonymi zębami...
Pojawia się pytanie które rozwiązanie będzie najlepsze:
1. Wybielić u dentysty martwą jedynke ?
2. Licówka?
3. Korona?
No i w jakiej kolejności czy najpierw wybielać paskami wszystkie ząbki a potem do nich dobierać kolor tego martwego?
http://medison.info.pl/czym-cechuje-sie ... ologiczny/
Tamina
 
Posty: 152
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 09:02

Re: Martwa ciemna jedynka

Postprzez Eker Wt, 14.07.2020 23:59

Jak jedynka, to chyba lepiej zainwestować w porządny implant

---
amstaff
Eker
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 14.07.2020 23:57

Re: Martwa ciemna jedynka

Postprzez malwii Cz, 16.07.2020 10:52

Miałam ten sam problem, zdecydowałam się na wybielanie u stomatologa http://www.kolodziejczykowie.pl/uslugi/wybielanie efekt jest super, chociaż sam proces trochę trwał.
Ostatnio edytowano Pt, 28.08.2020 14:19 przez malwii, łącznie edytowano 1 raz
malwii
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr, 06.11.2019 13:16
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Martwa ciemna jedynka

Postprzez JEROTOWSKI Wt, 21.07.2020 08:16

No to może być rzeczywiście duży problem. Generalnie najlepiej będzie jak udasz się do dentysty i on zadecyduje co zrobić, bo to jednak jest ząb na samym widoku.

___
Wypożyczalnia krzeseł
JEROTOWSKI
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 21.07.2020 08:15

Re: Martwa ciemna jedynka

Postprzez Olek Wt, 21.07.2020 15:11

Koniecznie do specjalisty od stomatologii estetycznej :) z pewnością coś zaradzi i pomoże
________
hematologia chorzów
Olek
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 21.07.2020 15:09

Re: Martwa ciemna jedynka

Postprzez alejwa Wt, 11.08.2020 11:20

ja zdecydowałam się na licówkę :) zęby po leczeniach kanałowych zwykle szarzeją i to rzeczywiście nie wygląda zbyt estetycznie :) ja wszystkie tego typu zabiegi stomatologiczne robię w klinice Platinum Dent w Gdyni. Doktor Renata jest delikatna, wyrozumiałam cierpliwa. Niewygórowane ceny, dogodne terminy.
alejwa
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 24.06.2020 16:25


Re: Martwa ciemna jedynka

Postprzez welfareheals Wt, 02.11.2021 20:43

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39




Powrót do Ogólne



cron