HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 15.06.2010 19:42

Teremi czyzbys rozwazala adopcje kociaka dla towarzystwa dla Myszki?

PUK.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Wt, 15.06.2010 20:55

nie kuś kusicielko, nie namawiaj - z Myszką mam urwanie głowy a dwa koty w domu w tym jeden niemowlak :lol:
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner Śr, 16.06.2010 10:45

Obrazek
to tez pamiatka po wiosennych szalenstwach .....sa cztery ale dwa gdzies sie zapodzialy ... :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Cz, 17.06.2010 19:05

U nas upaly. Slucham na przekor, moze je odczaruje...czary czary cloudy cloudy....

Cloudy
The sky is gray and white and cloudy,
Sometimes I think it's hanging down on me.
And it's a hitchhike a hundred miles.
I'm a rag-a-muffin child.
Pointed finger-painted smile.
I left my shadow waiting down the road for me a while.

Cloudy
My thoughts are scattered and they're cloudy,
They have no borders, no boundaries.
They echo and they swell
From Tolstoy to Tinker Bell.
Down from Berkeley to Carmel.
Got some pictures in my pocket and a lot of time to kill.

Hey sunshine
I haven't seen you in a long time.
Why don't you show your face and bend my mind?
These clouds stick to the sky
Like floating questions, why?
And they linger there to die.
They don't know where they are going, and, my friend, neither do I.

Cloudy,
Cloudy.


Simon & Garfunkel oczywiscie


Cloudy

Teremi, nasz kot przezywa traume bo przez przypadek wycielismy mu galaz po ktorej wspinal sie na dach. Po kazdorazowej akrobatyce, skokach w okolicy gdzie kiedys istniala galaz-pomost i niezgrabnym slizganiu sie po pniu miauczy zalosnie wymuszajac na nas poczucie winy i przeprosiny...

PUK PUK.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Cz, 17.06.2010 19:18

tego kotu się nie robi - u mnie wystarczy, że np. położę na parapecie poduszkę, której nie było i choć kotu na niej wygodniej, to on sobie tego nie życzy i omija z obrzydzeniem a co dopiero gałąź
(puk puk :lol: )

a z temperaturą - dziś około 4.00 za oknem było zaledwie +7 stopni, w dzień trochę lepiej - na szczęście bez upałów
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. So, 19.06.2010 15:01

Wczoraj przyleciala wazka, pozowala chyba z 10 minut, i jeszcze dluzej. Na szczescie Hobbitu nie bylo w poblizu, ufff...Lapska precz od wazki! Hihi....nazwalam ja po prostu Waka Pierwsza, bo zadna wczesniej na tak dlugo nie zagoscila. Kolibry, pajczki i inne stwory owszem, o wazki tu trudniej.

Obrazek

PUK PUK.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 19.06.2010 15:03

Oczywiście, że precz. Ważka's rights!!!

P.S. A to tera PUK-aMY, a nie BUM-aMY?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. So, 19.06.2010 15:06

Sowus specjalnie dla Ciebie BUM BUM BUM BUM na cztery rece!

Czy bedzie jakis troczek?
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 19.06.2010 15:09

no, może...jak się odważę...ja się nawet boję powiedzieć, że u nasz dzisiaj w dziupli na obiad jest ta, no...no, wiesz...z jabłkami i żurawinom...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. So, 19.06.2010 15:43

PrzejdzMY wiec do deseru!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Magnolia So, 19.06.2010 16:06

hmmmmm..


Obrazek
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 19.06.2010 16:28

Czy Druhny też majom syndrom odstawienia od cyca w związku z ciszom wyborczom? U nasz w dziupli majom wszyscy bez wyjątku. Od 24.00 tak mamy. Dzisiaj rano uświadomiłam sowie, że cisza wyborcza to gorsze niż przerwa wakacyjna w TV i bicie się z myślami aż do września, czy doktor Burski odpowie za tę plastykę co jom w ramach operacji zafundował jakiejś celebrytce, czy Hanka i Marek się rozwiodom, to nawet gorsze od żałoby narodowej w TV. Człowiek już był rozgrzany jak nie przymierzając sędzia w I-szej instancji, a tu nagle BUM i kaniec filma. Nagle się okazuje, że nie ma co oglądać, a wszystko inne wydaje się nieciekawe, wręcz nudne. DNO. Żeby uniknąć efektu "nazajutrz" i szoku spowodowanego obudzeniem się w innej rzeczywistości, oraz żeby wchłonąć wszystko, co się tylko da, jakby na zapas, czekałam na wybicie dwunastej w nocy i obserwowałam, co się bedzie działo. Trochę mi się przypomniał 31 grudnia 1999. Ale teraz też końca świata nie było, tylko nagle z wszystkich programów informacyjnych i publicystycznych, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zniknął temat, który zdominował media i nas przez ostatnie tygodnie. I tak się smutno jakoś zrobiło i pusto, dziwnie, nieswojo. Onet miał niewielką obsuwę i jaka to była radość, te kilka minut! Nadzieja się nawet pojawiła, że ostał się chociaż ten onecik, morda moja. Ale niestety i on za chwilę zrobił się szary i nieciekawy. Ale akurat czas był na spanie. To ułatwiło sprawę. Natomiast dzisiaj od rana jazda na polytycznym głodzie, trzęsące się pióra i białe myszki. Sowa Starsza poszła z tych nerw na zakupy, żeby chociaż trochę pogadać z ludźmi, bo człowiek nagle odstawiony od medialnej agitki dorbaldie głupieje. Wróciła w fantastycznym nastroju. Ja poszłam do naszego kiosku po gazety, żeby pogadać z naszom kioskarkom, bo wiedziałam, że w gazetach to i tak nie ma co czytać aż do poniedziałku. I też wróciłam z uśmiechem na ustach. Tylko Misiek spał w najlepsze, bo w tych warunkach musi bidulek zakuwać do sesji. Zastanawiam się, dla kogo ta cisza? Chyba tylko dla tej grupy niezdecydowanych (nie powiem jak licznej, bo nie można), żeby sowie spokojnie pomyśleli, co i jak. Ale przecież można sowie na ten jeden dzień wyłączyć wszystkie media, nie wychodzić z domu, nikogo nie wpuszczać i mieć dokładnie to samo. A na cholerę cisza wyborcza tym, co są zdecydowani? Dlaczego jest ten przymus wyciszania się? A ja nie chcę od niczego odpoczywać! Odpoczynek to nuda! Na szczęście i tu można sowie poradzić. Przezorny zawsze ubezpieczony, Druhny!. Nie żebym podpowiadała jak się przed tym głodem ratować, ale przecież można sowie kolekcjonować prasę, można sowie nagrywać, żeby potem jakoś tę ciszę przetrwać i nie zwariować przed oddaniem głosu od tego wyciszenia i spokoju. Ja nawet uważam, że takie nadmierne wyciszenie może być niebezpieczne, może zdezorientować. Człowiek potem ma te kartkie przed sowom, długopis i dorbaldie nie wie, gdzie ma krzyżyk postawić, bo się z rytma wybił. Dobre na sennego koszmara, co ne? Taki z budzeniem się w nocy, zlaniem potem, wiecie, o co chodzi. Dlatego dbam, żeby mi poziom polytycznej adrenalynki nie spadł, a przed pójściem na głosowanie przeczytam sowie jeszcze co nie co z archiwalnych gazetek, może nawet jakiś wiecyk obejrzę ponownie na video. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, bo wiadomo, że na takim głodzie łatwo przesadzić i źle się to może skończyć. Za bardzo będę rozgrzana i się jeszcze pomylę, co ne? Tfu, tfu. No. I niech już będzie niedziela, godz. 20.00, niech się wreszczie skończy ta upiorna cisza, bo za chwile znudzom mi się te stare gazety i videa. O Alberciu, jak ja bym już chciała znowu obejrzeć coś NA ŻYWO!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 19.06.2010 16:41

A na deser po deserze polecam sorbety z kawałkami owoców, Zielonej Budki, które odkryłam niedawno i jem na okrągło:

http://www.zielonabudka.pl/#/krainy/mia ... odukty/100
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Magnolia So, 19.06.2010 16:43

Tak, Grejs, dokladnie tak, tylko że ja to raczej na deser przed obiadem, o to:

Obrazek
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 19.06.2010 18:46

Sowa jeżeli cisza wyborcza sprawie, że wysuwasz pióro z dziupli, to dla mnie ta cisza niech trwa i trwa.
Ja na wszelki wypadek okopałam się w schronie i tylko kot miauczy i ciszy nie przestrzega. Sama do ludzi nie wychodzę co by się nie skusić, w TV dźwięk wyłączony (z wyjątkiem siatkówki o 3.00 nad ranem, ale też nie wiem czy tej ciszy nie złamałam, bo mecz był z Kubą a Kuba to wiadomo za jaką opcją się opowiada.

Sowuś polecasz "zieloną budkę" a ja polecam "Sowę" - cukiernię a tam najlepsze na świecie ciastka owsiane i tarty rabarbarowe a raczej "tarteczki", bo małe. Mam od kilku tygodni taką u siebie cukiernię - w witrynie sowa, na pudełkach sowa, na reklamówkach sowa - szkoda tylko, że nie na moim codziennym szlaku ale czego nie robi się dla Sowy.

Emciu ważka przepiękna i wytrwała w pozowaniu

no nic idę dalej milczeć wyborczo
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. So, 19.06.2010 22:32

Czy ktos oglada Wimbldedon? O kurnaola, weszlam na koncowke ale sie harataja. Roddick i Federer znaczi si a na widowni Russell Crow czili gladiator i Woody Allen z malzonka. Plus John McEnroe i Pete Sampras.

No i "glorious loss" czili chlubna przegrana Roddicka.

O Alberciu, i juz sie pograzam w ciszy bo pieke na deser tort! Urodziny w Rabarbarowie, te sprawy.

Sowus piekne uklony za wyborczego troczka! Nie wiem czy wypada ale sie usmialam, hihi...
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 20.06.2010 12:56

Dzień Dobry Wyborczy!

Jasne, że wypada, Emciu, Druhna się chichra ile wlezie! Ja się uśmiałam z jednej rzeczy związanej z przestrzeganiem ciszy wyborczej, taki trochę absurdzik. Chodzi mianowicie o środki komunikacji. W trakcie trwania ciszy wyborczej zabronione jest rozwieszanie plakatów reklamujących kandydatów, natomiast te, które zawisły przed wprowadzeniem ciszy, mogą nadal wisieć. Jednakże w tym roku przyjrzano się jeszcze bliżej środkom komunikacji, w których w trakcie kampanii umieszczono plakaty wyborcze, i stwierdzono, że wyjazd tychże środków na miasto w trakcie trwania ciszy wyborczej będzie oznaczał jej naruszenie. Ale zdania są podzielone, bo jeśli dany pojazd jeździł tą samą trasą jeszcze w trakcie kampanii, to pojawienie się go w tym samym miejscu w trakcie ciszy wyborczej nie narusza jej. Natomiast, jeśli np. tramwaj, który przed ciszą wyborczą jeździł jako "dziewiątka", a po wprowadzeniu ciszy wyjedzie z zajezdni jako "siódemka", to jest to naruszenie ciszy wyborczej, ponieważ plakaty wyborcze pojawią się nagle w miejscu, w którym ich w trakcie kampanii nie było. Dobre, ne? Ponadto zawsze mnie śmieszą komunikaty o różnych "incydentach" związanych z łamaniem ciszy, o których informuje PKW. Np. podczas poprzednich wyborów hitem był news o tym, że ktoś zakleił butaprenem zamek w drzwiach do lokalu i komisja nie mogła do niego się dostać. W tym roku jak dotąd najbardziej rozśmieszyło mnie to, że w jakimś lokalu, tuż przed rozpoczęciem pracy, przewodniczący komisji po prostu sobie wyszedł, bo jak oświadczył - miał co innego do zrobienia. No, cudne po prostu.

Wczoraj z zainteresowaniem zasiadłam do oglądania jak co wieczór "Szkła kontaktowego", zastanawiając się, jak będzie wyglądał ten program w czasie trwania ciszy wyborczej, kiedy zazwyczaj wszystkie telefony i smsy są zdominowane przez jeden temat. Telefonów było mało, a smsy były tym razem zdominowane przez tęsknotę za polityką, hihi. Jak któraś Druhna oglądała, to pewnie też zauważyła i mój sms. Artur Andrus, którego uwielbiam, przyrównał sobotni poranek do tego słynnego niedzielnego, kiedy to nie było Teleranka. I w ogóle stwierdził, że powinna być tylko minuta ciszy wyborczej. Ze wszystkich sms-ów najbardziej rozbawił mnie ten tej treści: "A ja mam na jutro Wyborową. Wypiję za błędy". Nie dodał tylko, czy za swoje, czy za te na górze.

A w dziupli już po wyborach. Teraz trzeba jakoś przetrwać do 20-ej.
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez amc N, 20.06.2010 14:33

Magnolia napisał(a):hmmmmm..


Obrazek


no nie mówi mi że teraz czekoladę robi się ze słoni...
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez gut N, 20.06.2010 14:36

a tradycyjnie robi się z krów
gut
 
Posty: 949
Dołączył(a): N, 04.11.2007 10:34

Re: HYDE PARK

Postprzez amc N, 20.06.2010 14:46

w pewnym sensie...

Obrazek
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron