Karnisze czy szyna

Karnisze czy szyna

Postprzez rumme Pn, 17.10.2022 06:59

A ja mam pytanie dotyczące firan i zasłon. Po ponad 20 latach życia bez nich naszła mnie ochota na zmianę wyglądu okna. Są teraz tak piękne produkty, że szkoda życia na obserwowanie ich wyłącznie w katalogach mody okiennej
Ale do brzegu.
Mam okno i drzwi balkonowe na całej szerokości ściany, to fajnie. Ale ich ranty są zaledwie 5 cm od sufitu (budowanie w stylu lat 70.). Nie wiem czy lepiej zamontować karnisz - ale wtedy w jakiej odległości od okna, żeby łatwiej otwierać, czy też szynę?
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 291
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Karnisze czy szyna

Postprzez Beatkp Pn, 17.10.2022 08:58

Teraz najmodniejsze listwy do sufitu a pod nimi zasloniete listwy na zaslony. Tak tez mam. Tworzy to integralna calosc i wyglada elegancko. Mozna zrobic je tanim kosztem kupujac w castoramie styropianowe i pomalowac lub drozsza wersja wykonac z kartongipsu ale tu juz wymaga to sporej pracy Dawniej wieszane same karnisze moim zdaniem wyszly z mody. Odleglosc od okna zalezy tez jak masz sciane. Ja wlasnie mam robione na odleglosc boku sciany od okna na oko 40 cm (wneka) Zaslony nie powinny opierac sie o sciane czuli tak ciut przed.
Od siebie polecam kontakt z nimi:
https://sklep.voppi.eu/kategoria/karnisze/

Powinni znaleźć jakieś dobre rozwiązanie w tym temacie.
Beatkp
 
Posty: 239
Dołączył(a): Cz, 18.02.2021 06:54



Powrót do Ogólne



cron