Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Czasami nie masz zielonego pojecia jak coś zrobić, jak coś działa. Tutaj znający się radzą co i jak.

Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez Bukatka Cz, 08.07.2021 09:11

Dzień dobry,

Witam wszystkich fanów (i nie-fanów) Pani Krystyny.

Chciałabym wykorzystać fakt, iż pewnie jest tu spora grupa fanów 60+ i zadać pytanie: czy ktoś z Was chodzi na siłownię? Czy i jak akceptowani są seniorzy na publicznych siłowniach? Czy to częsty widok czy raczej się nie wygłupiać?

Czytam cały czas poradniki na https://silniejszy.pl, i chciałabym zacząć tego typu treningi, bo czuję, że z wiekiem moja kondycja osłabła. Trening siłowy i aerobowy wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem na wzmocnienie ciała, a siłownia publiczna... daje takowe możliwości.

Do tej pory trenowałam „pod chmurką”... i było OK, ale z tego co widzę, na siłownie publiczne chodzą tylko młode osoby. Czy się mylę?
Bukatka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 08.07.2021 09:09

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez WarMaster Pn, 19.07.2021 09:01

Ja tam ćwiczę w domu. Tutaj mam po prostu wszystko.
____________________________
Przykładowe tematy doktoratów z Ekonomii
Avatar użytkownika
WarMaster
 
Posty: 95
Dołączył(a): Cz, 10.06.2021 08:28

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez HansPervitin Pn, 19.07.2021 12:44

Kocham siłownie publiczne. Szczególnie te na świeżym powietrzu. To jest podstawa moim zdaniem!!!
__________________________________________
Tematy prac licencjackich - Stosunki Międzynarodowe
Avatar użytkownika
HansPervitin
 
Posty: 72
Dołączył(a): Cz, 17.06.2021 08:16

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez Sara212 Pt, 30.07.2021 08:24

Osttanio bardzo często lubię jeździć na rowerze z babcią. Na sklep fitness znalazłyśmy dobre bezpieczne wytrzymałe rowery do indoor są one dla każdego nie zależnie od wieku. Koniecznie zaglądnijcie i zobaczcie sami
Sara212
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz, 25.03.2021 14:07

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez WarMaster Wt, 24.08.2021 08:27

Ja tam wolę ćwiczyć w domu. Kupiłem sobie Kettlballe. Te ciężarki są po prostu wspaniałe w moim przekonaniu!!
________________________________
pracemagisterskiewroclaw.pl/pisanie-prac-magisterskich-fizjoterapia
Avatar użytkownika
WarMaster
 
Posty: 95
Dołączył(a): Cz, 10.06.2021 08:28

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez ChaosGod Cz, 26.08.2021 14:10

Zawsze warto dużo ćwiczyć. To jest naprawdę wspaniała sprawa!! Kocham mieć wyćwiczone ciało!!!
_______________________________________-
Tematy prac magisterskich z Marketingu
Avatar użytkownika
ChaosGod
 
Posty: 81
Dołączył(a): Cz, 10.06.2021 14:41

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez wiwo12 Wt, 05.10.2021 14:30

Ja nie chodzę na siłownie, ale bardzo lubię uprawiać sporty. Ostatnio dostałam od wnuków rower szosowy damski, o którym od dawna marzyłam. Nie mogli mi sprawić lepszego prezentu! Póki jeszcze jesień jest ciepła, to jeżdżę ile mogę.
wiwo12
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pn, 26.07.2021 14:12

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez welfareheals Wt, 12.10.2021 18:53

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez welfareheals N, 21.11.2021 19:47

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez welfareheals Cz, 01.09.2022 04:15

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez zrzucbrzuch Cz, 10.11.2022 14:52

Jeśli nie masz takiej siłowni w pobliżu warto stworzyć sobie samemu takie miejsce. Domowa miko siłownia to fajny pomysł. https://zrzucbrzuch.com/2022/10/mikro-s ... wyposazyc/ możesz do 1000 zł wyposażyć takie miejsce.
zrzucbrzuch
 
Posty: 90
Dołączył(a): Pn, 11.02.2019 11:41

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez zrzucbrzuch Pn, 30.01.2023 13:51

Zawsze można zrobić sobie siłownię w domu - https://zrzucbrzuch.com/2022/10/mikro-s ... wyposazyc/ taką mikro siłownię można wyposażyć do 1000 zł
zrzucbrzuch
 
Posty: 90
Dołączył(a): Pn, 11.02.2019 11:41

Re: Siłownia publiczna po 60-tce. Czy ktoś korzysta?

Postprzez welfareheals N, 03.03.2024 13:46

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39


Powrót do Pomóż mi