W roli prozacu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

W roli prozacu

Postprzez amc Cz, 14.10.2010 20:45

No Pani Krystyno,

"skorzystala" Pani z mojej chandry, bo występuje Pani w moim życiu w roli Prozacu. :wink:
oj! mowie Pani to taka DUŻA ROLA!.. czy jak to się tam mówi. Pierwszoplanowa.
No sama rozumie Pani ze jest "moim Edmundem Keanem".
Tj. zapisali mi Panią na melancholię
w dawkach podzielonych, wieczornych, przyjmować pro oculi.
dla ścisłości ujmując.

wiec zatem zwrotna daweczka niespodzianki dla Pani, tym razem nie z internetu a z mojej osobistej kolekcji:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

(dla żartu mogłaby w tym momencie napisać "Twoja królowa" jak już trzymamy się w konwencji Keana...ale nie chce przeginać)

naocznie ściskam,
xxx

AMC

ps. a chandra bo jak to powiedział grzegorzek
zamawialismy z magazynu zielone futerko
przysłali różowe
i nawet nie można im odesłać bo w magazynie brak zielonych
i jeszcze tzw. wszycy krzyczą na mnie (niesłusznie) za to co zrobili moi doktoranci (oni robili tylko to co kazał i dyrektor)
więc kłóce się z tym dyrektorem Instytutu, który to jest ewidentnie opóźniony - jakby pedagogike kończył a nie medycyne - i jakbym gadała do ściany. Ten sam skutek.
więc taki mam wniosek gratisowy na wieczór - życie naukowca-opiekuna grupy badawczej i reżysera są bardzo podobne... :cry:

ps.2. przysłali mi mailem z okazji że październik to Miesiąc walki z rakiem piers, więc przesyłam dalej.
Nawet mi się podoba. Troszke szowinistyczne, ale zabawne.
Dla Pań aktorkek można by nieco zmodyfikować
"Pozwól widzom cieszyć się ich widokiem" :mrgreen:
Obrazek
a przypominacz od tego roku też dla p. Marysi (od 35 roku życia kobiety powinny robić oba badania tj. mammografia i USG)
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Korespondencja