myślący = troll

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

myślący = troll

Postprzez forumowiczka N, 30.05.2010 15:10

Przytaczam, Pani Krysiu, z ogólnego. Myślę, że warto się nad tym zastanowić, zamiast nawykowo sądy polemiczne odrzucać.
PS. Proszę poczytać w podręcznikach do ZiM lub w googlu o tzw. myopii marketingowej.
Z poważaniem.
Kamil napisał(a):Krystyna Janda, zachowuje sie histerycznie i calkowicie w swoich odpowiedziach nielogicznie. Jej zachowanie na ogolnych, spowodowane zreszta typowym donosem podsunietym pod nos, bez jakiejkolwiek wiedzy o realiach tego forum i osobach tu piszacych. Trzeba byc slepym by nie zauwazyc newralgicznego podejscia Krystyny Jandy do swojej sytuacji, ktora stala sie dusigroszem, pedzacym krolikiem, ktora zmusza sie do odswiezania starych kotletow by zapelnic swoje teatry. Janda nigdy nie prezentowala duzej sympatii do osob, ktore obiektywnie (tj. czasem krytycznie) odnosza sie do Jej poczynan arytystycznych, ale w ostatnich czasach juz sie tym calkowicie nie przejmuje. Majac za soba armie moherowych polonijnych beretow typu Julita czy AMC zwraca sie do publiki z duza pogarda. Ignorowanie problemow, jak sama przyznala w rezyserowanym, stokrotnie zmienianym monologu do TATARAKU - udaje ze problemu nie ma. Czas przyznac, ze takim zachowaniem nie zjednuje sobie widzow.
To jest forum. Nigdy specjalnie nie bylo ono obiektywne, ale tez dzialania Krystyny Jandy, mimo iz moglismy sie nie zgadzac z Jej interpretacja rol czy niektorymi zachowaniami, laczyla nas pewna wolnosc, swoboda, innowacja. Teraz sama Krystyna Janda to przekreslila.
NIE ŻYCZĘ SOBIE ABY UŻYWAć MOICH SŁóW W PODPISIE.(c)Julita89
Dziwne to wszystko.Korespondencja jest publiczna, a ja piszę przecież tylko do Pani.Mam w sobie jakąś niemoc.Chłodno.We mnie coś dziwnego.Złoszczę się-fantastyczne uczucie i wrażenie.(c)regrette
Avatar użytkownika
forumowiczka
 
Posty: 121
Dołączył(a): So, 05.12.2009 12:54

Powrót do Korespondencja