po premierze.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

po premierze.

Postprzez marysias16 N, 27.09.2009 09:48

No i byłam ! Łał !! Coś takiego mi przychodzi do głowy. To było coś naprawdę wspaniałego ! Premiera wyszła genialnie a Bagdad Cafe to piękna historia przy niesamowitym głosie Pani Katarzyny Groniec. Siedziałam totalnie zahipnotyzowana i z wielkim uśmiechem na twarzy. Pani Krystyno wychodząc z teatru szłam koło Pana Koterskiego i słyszałam przez przypadek co mówił. Był zachwycony , nie mógł nic powiedzieć tylko że "świetne , fenomenalne , widowisko jakich mało''. Po skosie ode mnie siedziała Weronika Rosati z wielkim uśmiechem. Pani Krystyno wyszło GENIALNIE..!! Mówi Pani o takich niedoróbkach technicznych, ja to właśnie lubię bo widzę że coś się dzieję na moich oczach , że to jest prawdziwe. I było, oj było !! Hahaha muszę się Pani przyznać do czegoś , już pod koniec jak wszyscy wychodzili miałam ochotę pobiec i Pani tak cholernie pogratulować !! Hahaha ale zeszłam za ziemię. :oops: Warto chociaż raz być na premierzę , żeby zobaczyć na czym to polega. Prasa , prasa. Aktorzy , reżyserzy. Denerwowała się Pani ? Bo nie było widać . Jak zawsze Pani uśmiechnieta.
Jak ja lubię miusicale , to są takie ładne historię z piękną muzyką.
P.S Dobry reżyser zawsze ma coś do zarzucenia do swoich dzieł.. ( tak czytałam) i to właśnie oznacza że jest dobry ! :)
Tylko JAk się Pani udało sprowadzić tego fantastycznego LWA..:) :) :)
(uwielbiam lwy :lol: ) A ten nawet słuchał jak ktoś mówił . :lol:
Z mojej strony szczere GRATULACJE!
Tysiąc się Pani takich bukietów należy !
Obrazek
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Powrót do Korespondencja