"Bóg" i coś jeszcze..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Bóg" i coś jeszcze..

Postprzez marysias16 Wt, 02.06.2009 21:17

Kochana Pani Krysiu "Bóg" jest fenomenalny ! Ubawiłam się na wszystkie czasy,aż się popłakałam ze śmiechu,a Cezary Żak cudo , i Maria Seweryn (taniec był świetny) ! Wyszłam z teatru z wielkim uśmiechem na twarzy :) Miły DZiń Dziecka. Powiem Pani ,że się powstrzymać nie mogłam ,tak mnie kusiło no i zabralam,pożyczyłam ksiązke od mamy "Gwiazdy mają czerwone pazury" ..są tam takie świetne dialogi z Pani synami kiedy mówią że "mama jest gwiazdom" ale najlepsze było "ja wiem ,mama jest gwiazdom telewizyjnom! " :) Ach i była tam jeszcze taka rozmowa na temat seksu i zwiazanych z nim rzeczami.pamieta Pani moze ile mieli wtedy lat bo cała ta rozmowa jest świetna ,a ja sama zaczęłam sie zastanawiać kiedy ja wlasciwie rozmawiałam z mamą w taki sposob i o tym...hmm szczerze mowiąc nie pamiętam..no ale cóż kiedyś musiałam napewno..
Pozdrawiam z nad "skradzionej " książki :) Miłego wieczoru ? Może raczej miłej nocy ..:)
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Powrót do Korespondencja