filozofia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

filozofia

Postprzez mart Pn, 23.02.2009 20:52

Pani Krystyno, nie moge zdac tej polityki spol...co to za studia, ze lepiej sciągac..test lata po uczelni od kilku lat, nawet nie wiadomo czy te odpowiedzi są ok, a ja słysze: pani wiedza jest znikoma.Tak, jest znikoma, bo nie zaznaczyłam kilku odp..Czy to ma znaczenie czy prawidłowo czy nie, a co tam...widze, ze mam pecha. Nikt tego testu nie umiał zrobic, a tu nagle wszyscy zaliczyli. No cóz. moja wiedza JEST ZNIKOMA.Teraz ostatnia szansa-zaznaczam gdziekolwiek. Jeśli nie-to powtarzanie pzredmiotu i obrona pracy za rok.Szkoda tylko tych 3,5 lat.
Dziś dzień depresji.Już mi lżej-nie jestem z tym sama, jest wielu, którzy stracili sens życia.I wracaja do żywych. I ja też, pomimo, że nikt z przyjaciół nie zrozumiał mnie jak mówiłam-mam depresję, nie chcę zyc.Wracałam z pracy, siadałam w płaszczu i zaczynałam płakać sama w swoim pokoju.w pracy udawałam, brakowało mi pieniedzy na chleb,żołądek się zbuntował- już do końca będę chorować, wpadłam w kłopoty finansowe, ale nie pożyczałam od znajomych, pożyczyłam od banku -mam na 4 lata do spłaty kredyt, musze skończyć studia. Teraz najgorsze mam za sobą.
Wierze w siebie, mieć siebie to i tak juz wiele, prawda?pozdrawiam ciepło Pani Krystyno. p.s. anioły mają nas chyba swojej opiece..
p.s.dziękuję za wywiad z Lisem.
mart
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt, 30.01.2009 19:44

Powrót do Korespondencja