Dziekuje...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziekuje...

Postprzez ewa jacobson N, 22.02.2009 19:36

Droga Pani Krystyno,
bardzo dziekuje, ze odpisala mi Pani mimo wszystko. Jest Pani bowiem moja ulubiona polska aktorka i dlatego wyladowalam w Pani Forum po obejrzeniu "Tataraku". Film bardzo mnie wzruszyl i nie dawalo mi spokoju pytanie, na ktore, mialam nadzieje, Pani mi po prostu odpowie. Myslalam, ze skoro jest Forum, to mozna zapytac, skoro jest film, to mozna o nim mowic. Nie wzielam pod uwage, ze to jednak nie miejsce na tego typu dyskusje.
Mowiac o profitach myslalam przede wszystkim o nagrodzie na Berlinale.
Przepraszam, jesli moj ton sie Pani nie podobal, ale nie byl zamierzony. Mieszkam od 25 lat w Berlinie i pewnie tlumacze z niemieckiego, a tu mowi sie mocno bezposrednio...
Bardzo Pania szanuje i podziwiam pani role. Rola zony lekarza w "Tataraku" jest znakomita. Pozwolila sie Pani "postarzec" charakteryzatorce, co nie ujelo Pani urody, a w scenach z rezyserem wyglada Pani jak wlasna corka.
Pozdrawiam
ewa j.
PS.Dziekuje Paniom z TWA za polemike ze mna. Pewnie nie widzialy jeszcze "Tataraku", ale bardzo mile bylo to, co napisaly. Naprawde.
ewa jacobson
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 23:24

Powrót do Korespondencja