Doda nie BOSKA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Doda nie BOSKA

Postprzez amc Wt, 29.01.2008 16:28

Droga Pani Krystyno,

wlasnie przegladalam linki na sieci i trafilam na taki z zeszlego roku:
http://film.interia.pl/wiadomosci/film/ ... ,913184,38

No i nie wiem czy smiac sie czy plakac...

No tak czy inaczej Gratuluje! W dzisiejszych czasach trudno w czymkolwiek wyprzedzic "ikony silikonu"/"divy plastiku" ... co za koszmar, dokad ten swiat zmierza? Do jakiegos rozowego silikonowego piekla spiewu z playbacku po komputerowej obrobce glosu? (z calym szacunkiem dla Pani Dody, Spears i im podobnych).

pozdrawiam
A.

Ps. czy nie byloby przyjemniej zyc w swiecie gdzie sensacja byloby ze Doda wyprzedzila Jande a nie na odwrot?

Z przykrych ciekawostek natrafilam tez w sieci na jakies forum mlodziezowe, gdzie dyskutowano o "Janku Wisniewskim". I na tym forum jakas zdesperowana licelistka pisala o pomoc do innych internautow zeby jej ktos wyjasnil o jakas partie chodzi w tekscie (aaa!!!!) bo ona nie wie a musi ten tekst zinterpretowac i napisac wypracowanie do szkoly, a nie wie gdzie szukac takich wiadomosci!!! Boze. Koszmar.
Jak dobrze ze za duzo pracuje i nie mam czasu regularnie czytac gazet i serwisow internetowych. Moze lepiej nie wiedziec.
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Korespondencja